// یکشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹

بازی God Eater 3 با انتشار تریلری معرفی شد

کمپانی Bandai Namco با انتشار تریلری نسخه سوم از مجموعه God Eater را برای کنسول‌های خانگی معرفی کرد.

پس از معرفی‌اش در ژاپن و آسیا، کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) در جریان اخبار بازی نسخه جدیدی از مجموعه God Eater یعنی بازی God Eater 3 را برای آمریکای شمالی و جنوبی معرفی کرد. سازندگان ضمن معرفی این بازی برای ریجن آمریکا تریلری نیز از آن منتشر کردند.

در حالی که خبر معرفی این بازی شامل پلتفرم‌های مقصد آن نمی‌شود اما سازندگان اعلام کردند که این بازی به «کنسول‌های خانگی» راه پیدا خواهد کرد. با توجه به عبارت «کنسول‌های خانگی» معلوم نیست که آیا این بازی به پی سی راه پیدا خواهد کرد یا خیر.

در ادامه می‌توانید توضیحات رسمی این بازی را مشاهده کنید:

دیگر زمین مکانی که گذشته از آن یاد می‌شد، محسوب نمی‌شود. Agarami موجودات دیو مانندی هستند که سرتاسر زمین را فرا گرفته‌اند و فقط به دنبال تخریب کردن و از ریشه کندن عوامل زنده هستند. برای روبرو شدن با این موجودات گروهی به نام God Eater در دنیای این بازی حضور پیدا کرده‌اند که به داد بشریت برسند و آنها را نجات دهند. قهرمانان دنیای ما به قابلیت‌ها و تجهیزات ویژه‌ای مجهز شده‌اند که شامل قابلیت استفاده از توانایی God Arcs و سلاح ویژه ساخته شده به دست Oracle Cells است که از آنها به عنوان تنها سلاحی یاد می‌شود که می‌تواند Agatamiها را نابود کند. با این حال، به نظر می‌رسد که اتفاقی برای God Eater‌ها رخ داده است و خط بین تاریکی و نور، بسیار باریک به نظر می‌رسد. وقت آن رسیده است که طلسم‌هایی که روح‌ God Eater‌ها را تسخیر کرده است، شکسته شود و جنگ بزرگی شروع به رشد کند.

معرفی این بازی در کنسرتی که در یوکوهاما، در نزدیکی شهرتوکیو، برای مجموعه بازی‌های God Eater برگزار شده بود، انجام شد. کنسرت یاد شده در سالن Pacifico Yohohama National Conventional Hall برگزار شد. گفتنی است که سازندگان در سپتامبر گذشته با انتشار تیزری خبر از ساخت بازی God Eater 3 داده بودند اما این امر به طور رسمی اعلام نشده بود.

در حالی که سازندگان به تاریخ انتشار این بازی اشاره‌ای نکرده‌اند اما می‌دانیم که کمپانی باندای نامکو قصد دارد که بازی را به طور همزمان در تمامی مناطق (ریجن‌ها) منتشر کند.

برای اطلاع بیشتر باید مدت زمان زیادی را منتظر بمانیم اما در حال حاضر طرفداران می‌توانند تریلر معرفی بازی God Eater 3 را در پایین دانلود و تماشا کنند.

| |

نظرات خود را در مورد این بازی با زومجی در میان بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده