// شنبه, ۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۶

نسخه آلفا محدود بازی SOS منتشر شد

استودیوی Outpost Games اعلام کرد که فاز آلفای محدود بازی چندنفره و حالت بقا SOS هم‌اکنون در دسترس است.

در میان جدیدترین اخبار بازی، استودیو اوت‌پست گیمز (Outpost Games) اعلام کرد که فاز آزمایشی (آلفای محدود) پروژه چندنفره و حالت بقای آن یعنی بازی SOS در حال برگزاری است.

بازی SOS یک روند حالت بقا دارد که در آن ۱۶ کاربر در یک جزیره خطرناک بازی را شروع می‌کنند و ۳۰ دقیقه مهلت دارند که از این جزیره فرار کنند. اما از آنجا که هلیکوپتر نجات تنها توانایی حمل سه نفر را دارد، کاربران برای صندلی‌های خالی با یکدیگر به رقابت می‌پردارند.

در جریان بازی، وظیفه کاربران این است که آیتمی را به دست آورند که به آنها برای فرار از این جزیره کمک می‌کند. اما برای رسیدن به این هدف نیازمند کمک کاربران دیگر نیز هستید؛ چرا که خطرات زیادی سرتاسر جزیره را فرا گرفته است. باز با این حال نفرات زیادی هستند که برای فرار از این جزیره به شما خیانت خواهند کرد.

سازندگان در این بازی سیستم جدیدی را برای قهرمانان آن در نظر گرفته‌اند که به کاربران اجازه می‌دهد کاراکتر دلخواه خود را در قالب یک بازیگر خلق کنند. در حین بازی، کاربران دیگر می‌توانند روند بازی شما را تماشا کنند و با بازخوردشان روی بازی شما تاثیر داشته باشند. اگر کاربر مذکور در سرگرم کردن حضار موفق شود، به ستاره این برنامه تبدیل می‌شود. هر کسی می‌تواند برای تماشا کردن گیم‌پلی دیگران در فاز آزمایشی این بازی ثبت‌نام کند و به تماشای بازی بپردازد. برای تماشا کردن استریم نسخه آلفای محدود بازی SOS می‌توانید به وب‌سایت استریم آن مراجعه کنید.

نسخه آلفای محدود این بازی هم‌اکنون در حال برگزاری است و کاربران می‌توانند برای ثبت‌نام کردن اقدام کنند. فاز آزمایشی این بازی در سه بازه زمانی مختلف انجام می‌شود که اولین فاز آن امروز یعنی ۸ مهرماه آغاز شد و فردا ۹ مهرماه (۱ اکتبر) به پایان می‌رسد. فاز دوم از تاریخ ۲۲ الی ۲۳ مهرماه (۱۴ الی ۱۵ اکتبر) و فاز آخر نیز از ۱۳ الی ۱۴ آبان‌ماه (۴ الی ۵ نوامبر) برگزار می‌شود. برای دانلود نسخه آلفای محدود این بازی می‌توانید به وب‌سایت رسمی آن مراجعه کنید.

در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌پلی نسخه پیش-آلفا بازی SOS را تماشا کنید و در صورت تمایل نسخه آلفای آن را دانلود کنید.

برای دانلود ویدیو از سایت آپارات اقدام کنید

نظرات خود را در مورد این بازی با زومجی در میان بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده