// یکشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۱

تریلر هنگام عرضه نسخه سویبچ بازی GoNNER

کمپانی Raw Fury Games با انتشار تریلری بازی پلتفرمر و روگ‌لایک GoNNER را برای نینتندو سوییچ منتشر کرد.

بر طبق اخبار بازی، کمپانی را فیوری گیمز (Raw Fury Games) و استودیو آرت این هارت (Art in Heart) بازی GoNNER را که در سبک روگ‌لایک و پلتفرمر طراحی شده است، برای نینتندو سوییچ منتشر کردند. سازندگان ضمن اعلام این خبر، تریلر هنگام عرضه آن را نیز منتشر کردند.

بازی GoNNER مهرماه سال گذشته برای رایانه‌های شخصی ویندوزی منتشر شد. همان‌طور که در بالا اشاره شد، این بازی در سبک روگ‌لایک طراحی شده است. از این‌رو مراحل بازی به طور انتخابی پردازش و طراحی می‌شود و شما با محیط‌های تکراری در آن روبه‌رو نخواهید شد. داستان GoNNER در مورد رابطه دوستی سه موجود با نام‌های ایک (یک موجود فضایی)، سالی و دِث است. پس از آغاز شدن بازی، کاربران با توجه به مرحله پیش رو، قابلیت‌های خود را که شامل توانایی‌های فعال و غیرفعال است، انتخاب می‌کنند. در دنیای این بازی رمزوراز‌های مختلفی گنجانده شده است که بازیکنان می‌توانند با پیدا کردن آنها به آیتم‌های مختلفی دست پیدا کنند که به چالش‌های روزانه ختم می‌شود. کاربران در این بازی با افزایش امتیازات خود و ثبت کردن آن در جدول امتیازات جهانی (Leaderboards) قادر خواهند بود با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازند.

این بازی همچنین در باندل ماهانه فروشگاه Humble برای پی‌سی در دسترس است. سال گذشته بازی GoNNER در کنار بازی Kingdom برای کنسول سوییچ تایید شد و البته قرار بود که ماه گذشته منتشر شود که با تاخیر مواجه شد. بازی GoNNER هم‌اکنون با قیمت ۹.۹۹ دلار برای نینتندو سوییچ در دسترس است. گفتنی است که در حال حاضر، این بازی در تخفیف‌های تابستانی استیم با قیمت ۲.۹۹ دلار برای رایانه‌های شخصی قابل خریداری است.

شما در ادامه می‌توانید تریلر هنگام عرضه نسخه سوییچ بازی GoNNER را تماشا کنید و نظرات خود را با زومجی در میان بگذارید.

| |


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده