// دوشنبه, ۵ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۱

تریلر ۱۵ دقیقه ای از گیم پلی بازی State of Mind منتشر شد

استودیو Daedalic تریلری از بازی آینده‌نگرانه و مهیج State of Mind منتشر کرد که گیم‌پلی این بازی را به مدت ۱۵ دقیقه به نمایش می‌گذارد.

بر طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو آلمانی دیدلیک انترتینمنت (Daedalic Entertainment) تریلر جدیدی از بازی State of Mind منتشر کرد که گیم‌پلی ۱۵ دقیقه‌ای این بازی را به نمایش می‌گذارد. این بازی در سبک آینده‌نگرانه و مهیج طراحی شده  و قرار است انتهای سال جاری میلادی برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4،  رایانه‌های شخص ویندوزی، نینتندو سوییچ، مک و لینوکس منتشر شود.

وقایع بازی State of Mind در آینده اتفاق می‌افتد. این بازی از تئوری فرا انسان‌‌گرایی (transhumanism) الهام گرفته است، این تئوری بر این باور است که رشد فیزیکی و فکری انسان‌ها در آینده از حد خود افزایش می‌یابد. به نقل از سازندگان، این بازی بر سه اساس «تفکیک، جدایی و اتحاد مجدد» ساخته شده است و تمامی این‌ها در دنیایی بین واقعیت مادی و مجازی خیال پرور اتفاق می‌افتد.

در این بازی کاربران هدایت چند شخصیت را در دو دنیای مختلف در دست می‌گیرند، البته در ویدیو‌ها به نظر می‌رسد که شخصیت اصلی ریچارد نولان است، پدر و خبرنگاری از برلین که متوجه می‌شود وی یک موضوع تصادف بوده است و بر این اساس او هنوز با حافظه و خاطرات نا‌قص به زندگی خود ادامه می‌دهد.

از این رو ریچارد تصمیم می‌گیرد که که دوباره نزد خانواده خود برگردد تا بتواند خاطرات مرده خود را زنده کند. ریچارد در حالی که به دنبال هدف خود می‌رود متوجه می‌شود که هدف او فقط در مورد وی نیست، بلکه در مورد سرنوشت انسانیت است.

هنوز قیمت بازی State of Mind مشخص نشده است اما در ادامه می‌توانید نگاهی به گیم‌پلی و دنیای این بازی بیاندازید و نظرات خود را با زومجی در میان بگذارید.

| |


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده