// جمعه, ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸

بازی Death Squared برای سوییچ تایید شد

استودیو SMG با انتشار تریلری بازی معمایی Death Squared را برای نینتندو سوییچ تایید کرد.

امروز در جدیدترین اخبار بازی، استودیو اس‌ام‌جی اعلام کرد که بازی معمایی Death Squared در بهار جاری برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. بازی مذکور که در سبک معمایی و همکاری چند نفره (Co-op) طراحی شده است، پیش‌تر برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخص ویندوزی منتشر شده بود و قرار است با محتوای اضافی نظیر مراحل نو به کنسول جدید نینتندو سوییچ راه پیدا کند.

اگر برای اولین بار است که نام بازی  Death Squared به گوشتان‌ می‌خورد، در ادامه می‌توانید از ویژگی‌های آن با خبر شوید:

بازی  Death Squared یک اثر معمایی است که کاربران می‌توانند با همکاری یکدیگر تا ۴ بازیکن، آن را تجربه کنند. کاربران در این بازی با به چالش کشیدن مهارت‌های تیمی به جنگ با معما‌ها می‌روند. وظیفه کاربران در این بازی هدایت ربات‌ها به مقصدی است که به رنگ‌های مختلف در محیط بازی تعبیه شده‌اند. اما در مسیرتان تله‌های جای‌گذاری شده است که کار شما را دشوار خواهد کرد. بر این اساس کاربران با همکاری یکدیگر باید معما‌ها را حل کرده و یکدیگر را نجات دهند. کاربران می‌توانند بازی را به تنهایی یا اینکه دو‌نفره انجام دهند و حتی آن را به حالت Party Mode ببرند و یک بازی ۴ نفره را تجربه کنند.

بازی  Death Squared هم اکنون برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی ویندوزی در دسترس است و در بهار جاری برای سوییچ منتشر می‌شود. در ادامه می‌توانید با تماشا کردن تریلر نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

| |


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده