// پنجشنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۱

تریلر روز انتشار بازی Graceful Explosion Machine

استودیو Vortex Pop با انتشار تریلری جدید بازی Gracful Explosion Machine را به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر کرد.

امروز در جدیدترین اخبار بازی، استودیو ورتکس پاپ (Vortex Pop) تریلر هنگام عرضه Gracful Explosion Machine، بازی اکشن ساید-اسکرولینگ آرکید، را منتشر کرد.

تریلر منتشر شده صحنه‌هایی از گیم‌پلی بازی را نشان می‌دهد و شاهد سلاح‌های متنوع این بازی نیز هستیم. سلاح‌های جدید شامل بلستر، انرژی اسورد، اسنایپر بیم و موشک می‌شود. بازی Gracful Explosion Machine در طی مراسم معرفی کنسول جدید نیتندو یعنی سوییچ در ماه فوریه معرفی شد. این بازی از ۳۰ مرحله تشکیل شده است که در ۴ دنیای مختلف اتفاق می‌افتند. همچنین این بازی از جدول امتیازات جهانی (Leadeboards) بهره می‌برد. در ادامه می‌توانید نگاهی به محتوای کلی این بازی بیاندازید:

مهارت‌های خلبانی خود را بر روی جنگنده Gracful Explosion Machine پیاده و با سلاح‌های خود موجودات فضایی را نابود کنید. در فضایی بی انتها سلا‌ح‌های خود را آماده تیراندازی کنید و با جاخالی دادن، شلیک و ضربات پی در پی، حرکات زنجیره‌ای (Combo) بر روی دشمنان اعمال و راه برگشت به خانه را پیدا کنید.

در ادامه می‌توانید تریلر انتشار بازی Gracful Explosion Machine را دانلود و تماشا کنید. بازی مذکور هم اکنون به صورت انحصاری برای کاربران نینتندو سوییچ در دسترس است.

|  


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده