// جمعه, ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹

تاریخ عرضه قسمت چهارم بازی Batman: The Tlltale Series مشخص شد

تاریخ عرضه و تریلر قسمت چهارم بازی Batman: The Telltale Series منتشر شد.

در جدیدترین اخبار منتشر شده از بازی Batman: The Telltale Series، تاریخ عرضه و تریلری جدید از قسمت چهارم این بازی منتشر شد. قسمت چهارم که «نگهبان گاتهام» نام دارد، از ادامه نسخه سوم کار خود را شروع خواهد کرد. جایی که گاتهام در دریایی از مشکلات قرار داشته و بیش از پیش به نگهبان خود یعنی شخصیت بتمن نیاز دارد.

از آن طرف شخصیت بروس‌ وین پس از حمله خود به دوست قدیمی خود، به‌جایی فرستاده شده که تمامی دشمنان بتمن در آن‌جا هستند یعنی تیمارستان آرکام. نکته جالب تریلر قسمت چهارم صدایی است آشنا که همگی وی را دوست داریم. در قسمت چهارم بازی Batman: The Telltale Series شاهد حضور جوگر، بزرگترین دشمن بتمن، خواهیم بود.

البته این نکته را هم باید اشاره کرد که در قسمت چهارم کمی از وقایع بازی فاصله خواهیم گرفت. در نسخه‌های پیشین، اتفاقات بازی از جمله تبدیل شدن هاروی دنت به شخصیت دو چهره و برملا شدن فساد خانواده وین در حساس‌ترین جای ممکن قرار داشتند ولی حال، با فرستاده شدن بتمن به تیمارستان آرکام قضیه کمی پیچیده‌تر از قبل شده است و یک سری ماجرای جدید پیش می‌آید. در ادامه می‌توانید تریلر قسمت چهارم را تماشا کنید:

|

«نگهبان گاتهام»، چهارمین قسمت از بازی Batman: The Telltale Series، در تاریخ ۲ آذر ماه (۲۲ نوامبر میلادی) بر روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده