// سه شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۰

بروزرسانی جدید بازی Diablo 3 تقریبا در اندازه یک بسته‌الحاقی خواهد بود

هنوز هم از بازیکنان Diablo 3‌ هستید؟ اگر جواب‌تان مثبت است، پس خود را برای یک بروزرسانی بزرگ با انبوهی از محتوا آماده کنید. به گفته‌ی بلیزارد این بروزرسانی همراه با فصل جدید بازی Diablo 3 عرضه می‌شود.برای جزئیات بیشتر همراه زومجی باشید.

بلیزارد به پشتیبانی خود از بازی محبوب Diablo 3‌ ادامه می‌دهد. طبق گفته‌های بِرَندی نِوِلِستیس کَمِل، مدیر روابط عمومی بازی دیابلو، «فصل جدید بازی از روز ۱۵ ژانویه (۲۵ دی‌ماه) آغاز می‌شود». او در ادامه با اشاره به بروزرسانی جدید افزود:

ما برای انتشار بروزرسانی قبل از [فصل جدید] برنامه‌ریزی کرده‌ایم. در حالی که ما معمولا در روز سه‌شنبه بروزرسانی را انجام می‌دهیم، [با این حال]، تاریخ [انتشار] در صورت بُروز مشکل فنی در زمان آماده سازی و استقرار بِروزرسانی  قابل تغییر است. به همین دلیل است که برای ما دادن تاریخ انتشار برای هر بروزرسانی‌ مشکل است.

بروزرسانی ۲.۴ که اکنون در دسترس کاربران PTR (تست عمومی) قرار دارد دارای منطقه‌ای جدید با نام Greyhollow Island است. ظاهرا بلیزارد قصد دارد با نقشه جدید قابلیت‌های جدیدی را به مرحله آزمایش بگذارد زیرا با توجه به جزئیات منتشر شده از نقشه جدید، نه ارتباطی میان نقشه با داستان اصلی بازی دیده می‌شود و نه خط داستانی جدیدی به بازی اضافه خواهد شد.

آغاز فصل پنجم Diablo 3 - season 5 فصل پنجم دیابلو 3 جمعه ۲۵ دی‌ماه آغاز می‌شود

منطقه Greyhollow طبق گفته‌ی سازندگان دارای حالت ماجراجویی (Adventure Mode) بوده و بارها قابلیت انجام را خواهد داشت. این منطقه همچنین دارای حال و هوای رمز‌آلودی نیز است. پرده برداری از این رمز و راز بدون هیچگونه ترتیب خاصی توسط بازیکنان صورت می‌گیرد. بازیکنان با هربار ورود به نقشه قادر به انجام ماموریت‌های جدیدی نیز هستند. شما می‌توانید جزئیات بیشتری از منطقه Greyhollow را در وب‌سایت رسمی بازی مشاهده کنید.

بروزرسانی ۲.۴ دارای سیاه‌چاله‌های جدید،  چالش‌های جدید‌، آیتم‌ها و سِت‌های جدید، قدرت‌های متنوع به همراه دو محل جدید یکی با نام Eternal Woods که در شرق Ruins of Sescheron واقع شده و دیگری The Royal Quarters، در نزدیکی Leoric's Manor، منطقه پادشاه اسکلت‌ها است. بازنِگری کلاس‌ها و افزوده شدن دشمنان جدید برای به چالِش کشیدن شما از دیگر ویژگی‌هایی است که GreyHollow‌ را منحصر به فرد می‌کند. سازندگان همچنین دو ویدیوی زیر را برای آشنایی بیشتر با محیط بروزرسانی منتشر کرده‌اند:

نقشه جدید Greyhollow Island:

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p | دانلود با رزولوشن 720p

بازبینی سِت کلاس‌ها در بروزرسانی ۲.۴.۰:

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p | دانلود با رزولوشن 720p

این بروزرسانی برای هرسه پلتفرم رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه می‌شود. آیا شما هنوز از بازیکنان دیابلو ۳ هستید؟ دیدگاه خود را در رابطه با بروزرسانی جدید با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Destructoid


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده