// دوشنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۵

بازی ایرانی بال‌های تاریک به تهیه‌کنندگی مجید قناد منتشر شد

پیش از این در زومجی در جریان معرفی بازی ایرانی بال‌های تاریک به تهیه‌کنندگی مجید قناد در فرهنگسرای اندیشه قرار گرفتید. حالا علاقه‌مندان می‌توانند این بازی را به صورت رایگان تهیه کرده و از آن لذت ببرند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بازی «بال‌های تاریک» اولین تجربه «مجید قناد» در تهیه‌کنندگی بازی‌های ویدئویی است. این بازی در سبک ماجرایی ساخته شده و به دلیل وجود بیش از ۶۰ دقیقه میان‌پرده سینمایی با صداپیشگی بازیگران و گویندگان مطرح، به عنوان یکی از سینمایی‌ترین بازی‌های ایرانی شناخته می‌شود.

از جمله افتخارات بازی بال‌های تاریک می‌توان به انتخاب آن به عنوان دومین بازی برتر سال ۲۰۱۵ از دید مخاطبان در پایگاه اینترنتی SlideDB اشاره کرد.

داستان این بازی ماجرایی-معمایی در مورد پرونده مفقود شدن بازیگران سینما است که ذهن پلیس و مردم را به خود مشغول کرده است. بازی‌باز در این بازی با دو شخصیت که یکی پلیس و دیگری بازیگر است، بازی را دنبال می‌کند تا در نهایت پشت‌پرده این قضایا را مشخص کند.

بازی بال‌های تاریک هم‌اکنون در فروشگاه دیجیتالی کافه‌بازار منتشر شده و علاقه‌مندان می‌توانند بازی را به‌صورت رایگان دریافت کنند.  

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده