نویسنده: سعید نیکبخت
// سه شنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۰

مایکروسافت انتظار دارد تمام گیمرهای جهان با بازی Scalebound ارتباط برقرار کنند

کمپانی مایکروسافت که حساب ویژه‌ای روی بازی Scalebound باز کرده است، انتظار دارد گیمرهای سراسر جهان با محصول جدید پلاتینوم گیمز ارتباط برقرار کنند. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

Scalebound یک بازی در سبک اکشن و نقش‌آفرینی است که توسط یک استودیو ژاپنی تولید می‌شود. به همین دلیل، شاید این بازی به مذاق تمام گیمرهای جهان خوش نیاید. با این حال بازی Scalebound به شکلی طراحی شده که تمام بازیکنان جهان بتوانند از آن لذت ببرند.

طی مصاحبه‌ای که به‌ تازگی با آرون گرینبرگ، مدیر تبلیغات مایکروسافت انجام شده، وی در این رابطه صحبت‌های جالبی کرده است:

Scalebound یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی است که احتمالا تمام علاقه‌مندان بازی‌های قبلی پلاتینوم گیمز با آن ارتباط برقرار می‌کنند.

Scalebound پتانسیلی دارد که احتمالا کسانی که بازی‌های قبلی پلاتینوم گیمز را بازی نکردند هم با آن ارتباط برقرار خواهند کرد.

اگرچه سبک بازی Scalebound بیشتر با سلیقه گیمرهای آسیایی و ژاپنی سازگار است، اما مایکروسافت انتظار دارد این بازی با عکس‌العمل مثبت جهانی روبه‌رو شود. با توجه به کیفیت Scalebound، امیدواریم تمام گیمرهای سراسر جهان از این بازی استقبال کنند و از آن لذت ببرند.

بازی Scalebound تعطیلات سال نو میلادی ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. شما همچنین می‌توانید اطلاعات کاملی را از گیم‌پلی، داستان و خصوصیات این بازی در زومجی مطالعه کنید.

همان‌طور که در ویدیوهای منتشرشده از این بازی مشخص بود، دست راست شخصیت اصلی بازی شباهت زیادی به اژدها دارد. جالب است بدانید دست راست درو (شخصیت اصلی بازی)، برای نشان دادن رابطه میان او و اژدها، پنجه و انگشت‌هایی درو شبیه به این موجود است.

متاسفانه در این بازی نمی‌توان اژدها را کنترل کرد و این موجود توسط هوش‌مصنوعی کنترل می‌شود. با این حال می‌توانید برای پیشروی در روند بازی به او فرمان «به آن‌جا برو»، «از آن دفاع کن» یا «به او حمله کن» بدهید.

منبع: Attack Of The Fanboy


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده