نویسنده: سعید نیکبخت
// شنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۵

قابلیت ساخت و ساز در بازی Fallout 4 اجباری نیست

بازی Fallout 4 دارای سیستم ساخت و ساز  گسترده‌ای است که با استفاده از آن می‌توانیم ساختمان‌های خود را تولید و شخصی‌سازی کنیم. اگر به این کارها علاقه‌ای ندارید، نگران نباشید، چراکه بتسدا اعلام کرده انجام این‌گونه کارها در بازی اجباری نیست. با زومجی همراه باشید.

بازیکنان با استفاده از آیتم‌هایی که در دنیای بازی Fallout 4 پیدا می‌کنند می‌توانند ساختمان‌های خود را شخصی‌سازی و زره‌های خود را قدرتمندتر کنند. انجام این کارها مطمئنا زمان زیادی می‌برد و بسیاری از بازیکنان هم وجود دارند که نمی‌توانند زمان زیادی را صرف بازی کردن کنند.

پیت هاینز، مدیر بخش تبلیغات بتسدا در مصاحبه اخیر خود در این رابطه گفته است:

سیستم ساخت و ساز بازی اجباری نیست. هدف اصلی ما در بازی فال‌اوت ۴ ارائه آزادی عمل است. اگر دوست ندارید در بازی این‌گونه کارها را انجام دهید، هیچ اجباری پیش‌روی شما قرار نمی‌گیرد.

اگر به این مسائل اهمیت نمی‌دهید و تنها دوست دارید ماموریت‌های اصلی و فرعی بازی را تجربه کنید، بخش ساخت و ساز بازی را نادیده یا به صورت جزئی به انجام آن بپردازید.

البته اگر در بازی به ساخت و ساز بپردازید و به عنوان مثال یک ساختمان بسیار بلند را تولید کنید، مزایای ویژه‌ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با این حال برای پیشروی در بازی، به انجام این‌گونه کارها نیازی نخواهید داشت.

هاینز در گذشته گفته بود سیستم ساخت و ساز ساختمان‌ها در بازی Fallout 4، شبیه به بازی ماینکرفت است.

بازی Fallout 4 در تاریخ ۱۰ نوامبر (نوزدهم آبان) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی  منتشر خواهد شد. اگر دارای کنسول‌های نسل هفتم هستید و دوست دارید این بازی را تجربه کنید، زمان انتقال به کنسول‌های نسل هشتم فرا رسیده، چراکه فال‌اوت ۴ برای کنسول‌های نسل قبل منتشر نخواهد شد.

شما همچنین می‌توانید هفت دقیقه از گیم‌پلی لو رفته بازی Fallout 4 در جریان نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۵ را هم از طریق زومجی مشاهده کنید.

منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده