// پنجشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۱

بازی Mighty No. 9 تا سال ۲۰۱۶ میلادی تاخیر خورد

همانطور که پیش از این شایعه شده بود به نظر می‌رسد که بازی جدید طراح مجموعه‌های Mega Man و Dead Rising یعنی کیجی اینافونه که Mighty No. 9 نام دارد تاخیر خورده است. با زومجی برای خواندن جزئیات خبر همراه شوید.

کامسپت، استودیوی سازنده با ارسال نامه‌ای به طرفداران و کسانی که به تامین بودجه‌ی ساخت این بازی در کیک استارتر کمک کردند، این خبر را تایید کرد. تیم سازنده در این باره توضیح داد که:

ما در حال حاضر قادر نیستیم تا تاریخ عرضه‌ی کاملا مشخصی را اعلام کنید اما با این حال تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بازی را طی سه ماهه اول سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر کنیم. به محض اینکه تاریخ عرضه‌ی مشخصی تایین شود آن را برای طرفداران و کسانی که به ما در کیک استارتر کمک کردند، اعلام خواهیم کرد.

استودیوی کامسپت در رابطه با دلیل این تاخیر نیز توضیح داد که تیم آن‌ها به زمان بیشتری برای رفع باگ‌ها و حل مشکلات نیاز دارد.

تمامی مشخصه‌ها و محتواهای اصلی بازی ساخته شده و در مرحله‌ی کاملی قرار دارند. با این حال هنوز باگ‌ها و مشکلاتی مربوط به بخش‌های آنلاین که ما در بازی قرار دادیم وجود دارند. این باگ‌ها و مشکلات اشاره شده می‌توانند بر روی لذت کلی‌ای که شما از بازی به دست خواهید آورد، تاثیر مستقیمی داشته باشند. بنا بر این تیم ما تصمیم گرفت تا زمان بیشتری را صرف رفع این مشکلات کرده و سپس بازی را عرضه کند.

ما از شما بخاطر پشتیبانی و صبرتان در رابطه با این مسئله کمال تشکر را به همراه داشته و به دنبال این هستیم تا برای طرفداران و کسانی که با ما در تامین بودجه‌ی کیک استارتر کمک کردند، بازی Mighty No. 9 را در بهترین حالت ممکن عرضه کنیم.

Mighty No. 9

البته شاید تاخیر خوردن بازی Mighty No. 9 آنقدر هم غیر منتظره نباشد چرا که ماه پیش در وبسایت این بازی مشاهده کردیم که تاریخ عرضه تا سال ۲۰۱۶ میلادی عقب افتاده است. طی آن زمان کمپانی دیپ سیلور که وظیفه‌ی نشر و توزیع این بازی را بر عهده گرفته است، توضیح خاصی ارائه نداد.

بازی Mighty No. 9 طبق اعلام تیم سازنده قرار است برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360، پلی‌استیشن ویتا، Wii U، 3DS و رایانه‌های شخصی عرضه شود. در این بازی که بودجه‌ی ساخت خود را توسط سایت کیک استارتر به دست آورد، شما در نقش روباتی با نام بک قرار خواهید گرفت. او در دنیای اطراف خود تنها کسی است که توسط ویروس مرموزی که باعث می‌شود مغز انسان مختل شود، در امان مانده است.

کیجی اینافونه به علاوه‌ی این بازی، بر روی ساخت یک بازی انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس وان و همچنین یک دنباله‌ی معنوی برای سری Mega Man کار می‌کند.

منبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده