نویسنده: آرش عیاری
// سه شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۵

تاریخ عرضه نسخه آمریکای شمالی بازی Devil's Thrid تایید شد

نینتندو و استودیو Valhalla تایید کردند که نسخه آمریکای شمالی بازی Devil's Thrid در سه ماه چهارم سال جاری میلادی بر روی فروشگاه الکترونیکی نینتندو قرار خواهد گرفت. همچنین استودیو سازنده بازی از یک نسخه آنلاین رایگان (Free to Play) برای کامپیوترهای شخصی رونمایی کرد.

تایید عرضه این بازی در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی می‌تواند پاسخی به شایعات گذشته باشد که عنوان می‌کرد نینتندو از عرضه این بازی در آمریکای شمالی صرف نظر کرده است.

همچنین هر دو شرکت نینتندو و استودیو‌های بازی‌سازی Valhalla از یک نسخه رایگان (Free to Play) برای کامپیوترهای شخصی با عنوان Devil's Thrid Online رونمایی کردند. این بازی فقط دارای بخش چند نفره خواهد بود و همزمان با عرضه نسخه اصلی، در مناطق مختلف منتشر خواهد شد. عرضه بازی از ماه سپتامبر سال جاری آغاز خواهد شد.

استودیو Valhalla درباره عرضه این بازی در نقاط مختلف گفت:

به دلیل توجه به مشخصات فرهنگی در هر منطقه، محتواهای Devil's Thrid بر اساس ویژگی‌ منطقه‌ها و به کمک استودیو‌های بازی‌سازی محلی توسعه داده شده است. اطلاعات بیشتر راجع به این موضوع، در آینده اعلام خواهد شد.

نسخه نینتندو Wii U بازی که شامل بخش داستانی خواهد بود، ۱۳ مرداد (چهارم آگوست) در ژاپن و ۶ شهریور (۲۸ آگوست) در اروپا منتشر خواهد شد.

بازی Devil's Third پروژه‌ای از استودیو بازی‌سازی Valhalla است که توسط تومونوبو ایتاگاکی، خالق بازی‌هایی مانند Dead or Alive و Ninja Gaiden تاسیس شده است. پیش از این مقرر شده بود تا این بازی توسط شرکت THQ منتشر شود اما حقوق آن چند ماه پیش از بسته شدن این شرکت، به استودیو Valhalla بازگردانده شد. پس از این اتفاق، Valhalla به صورت مستقل به ساخت بازی ادامه داد تا اینکه نینتندو برای گرفتن حق نشر این بازی علاقه نشان داد.

منبع: VG247