// یکشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۳۱

Lizard Squad مسبب هک شدن PSN و Xbox Live، توسط گروه هکری دیگری نابود شد

گروه هکری «Lizard Squad»‌ که طی چند ماه گذشته حملات مخربی به شبکه‌های گیمینگ از جمله شبکه‌ی پلی‌استیشن و ایکس‌باکس لایو داشته، توسط گروه هکری دیگری به اسم «Finest Squad» مورد حمله قرار گرفتند و تمامی اطلاعات‌ آن‌ها به سازمان FBI آمریکا تحویل داده شد.
گروه «Finest Squad» که یک تیم هکری روسی است، خود را به عنوان مبارز در مقابل عوامل مخرب اینترنتی می‌دانند. این گروه در آخرین اقدام خود، موفق به نابودی کامل گروه هکری «Lizard Squad»‌ شد که حملات مخرب و شدیدی را به شبکه‌های گیمینگ مانند Battle.net بلیزارد، شبکه‌ی پلی‌استیشن سونی و ایکس‌باکس لایو مایکروسافت داشته‌ است. Finest Squad گروه Finest در صفحه‌ی توییتر خود این‌گونه گفتند:
ما کاملا موفق به حذف Lizard Squad از توییتر شدیم. این کار ما قابل گیمرها را نداشت. ما باز مطمئن خواهیم شد که شبکه‌ی IRC (چت گروهی) آن‌ها خاموش باشد.
فعلا این خبر از سوی مقامات بلند پایه و دولتی مورد تایید قرار نگرفته ولی اگر این موضوع صحت داشته باشد، باید از این گروه تشکر کرد که عوامل مخرب را از بین برده‌اند و حداقل کمتر شاهد مشکلات اتصال آنلاین در شبکه‌های پرمخاطب گیمینگ خواهیم بود. منبع twitter


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده