نویسنده: علیرضا محمدی
// پنجشنبه, ۲۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۱۳

بازی Black Slate معرفی شد؛ تلفیقی از Metal Gear Solid و Portal

با انتشار تریلری از بازی Black Slate رونمایی شد. این اثر که به‌عنوان یک بازی اکشن‌ماجراجویی توصیف می‌شود، توسط استودیوی مستقل موشن بلور در حال توسعه است.

استودیوی ترکیه‌ای موشن بلور ساعاتی پیش از جدیدترین بازی خود با نام Black Slate رونمایی کرد. تیم سازنده از این بازی به‌عنوان یک اثر اکشن‌ماجراجوییِ مبتنی بر مخفی‌کاری یاد می‌کند و وعده می‌دهد که یک بازی تماماً نسل نهمی خواهد بود. براساس تریلر رونمایی که در انتهای این مطلب قابل مشاهده است، بازی Black Slate مکانیک‌های مخفی‌کاری Metal Gear Solid 5 را با مکانیک‌های بازی Portal ترکیب می‌کند.

در بازی Black Slate نقش یک نظامی بازنشسته را بر عهده می‌گیرید و وظیفه دارید یک داشنمند برجسته را از دست دشمنان نجات دهید و حقایق یک رویداد فاجعه‌بار را کشف کنید. خود این مأموریت که توسط گروه Architects به شما محول شده است نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و ممکن است ماجرا بیش از آنچه که به نظر می‌رسد، بزرگ باشد.

در صحبت با IGN، زمانی‌که از توسعه‌دهندگان در مورد شباهت‌های Black Slate به Metal Gear Solid سؤال شد، آن‌ها پاسخ دادند: «ما سری Metal Gear Solid را دوست داریم. طی دو و نیم سال گذشته که روی طراحی مراحل و سیستم‌های گیم‌پلی بازی کار می‌کردیم، همواره در تلاش بودیم تا بازی‌های موفقی مانند The Last of Us ،Metal Gear Solid و Uncharted را الگوی خود قرار دهیم.

با الهام از این تأثیرات، تیم کوچک ما متعهد به ارائه بالاترین کیفیت توسعه و مکانیک‌های گیم‌پلی استثنایی است. ما در تلاش هستیم تا مکانیک‌های جذاب گیم‌پلی را همراه‌با روایتی غنی خلق کنیم و تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را به شما ارائه دهیم. هدف ما این است که از محدودیت‌های خودمان عبور کرده و بهترین تجربه ممکن را برای گیمرها فراهم کنیم.»

دانلود از آپارات

بازی Black Slate با استفاده از آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود و برای رایانه‌های شخصی در حال توسعه است. هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه این بازی وجود ندارد؛ بنابراین برای دریافت جزئیات بیشتر در آینده با زومجی همراه باشید.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده