نویسنده: حسن اکرامی
// دوشنبه, ۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۰۶

سازنده The Thing: Remastered اهداف دست‌نیافتنی بازی اورجینال را محقق می‌کند

سازنده The Thing: Remastered برخی از اهداف و دیدگاه‌های توسعه‌دهنده بازی اورجینال را محقق کرده است.

استودیو Nightdive به ریمستر کردن بازی‌های تیراندازی کالت و کلاسیک عادت کرده است و هم‌اکنون مراحل توسعه یک ریمستر جدید را پیش می‌برد. این استودیو قرار است اواخر امسال بازی The Thing: Remastered را با کیفیت بصری بهبودیافته عرضه کند. نسخه اصلی بازی The Thing در سال ۲۰۰۲ توسط استودیو Computer Artworks ساخته و عرضه شد. بااینکه از نام The Thing: Remastered می‌توانیم بفهمیم با یک بازسازی تمام‌عیار طرف نخواهیم بود اما استودیو نایت‌دایو می‌گوید طرفداران هنوز هم می‌توانند انتظار پیشرفت‌های قابل‌توجهی را در بازی داشته باشند.

درهمین‌راستا لری کوپرمن، مدیر توسعه کسب‌وکار استودیو نایت‌دایو در مصاحبه اخیر خود با رسانه GamesRadar خاطرنشان کرد بازی The Thing: Remastered در جهت تحقق دیدگاه اصلی استودیو Computer Artworks گام برمی‌دارد؛ چرا که نسخه ریمستر با محدودیت‌های سخت‌افزاری و تکنولوژی سال ۲۰۰۲ مواجه نخواهد شد.

کشتن هیولاها با تفنگ بمب‌افکن در بازی The Thing: Remastered

کوپرمن دراین‌باره توضیح داد: «تیم Computer Artworks از توسعه بازی The Thing واقعا خوشحال بود و از آن لذت می‌برد. بااین‌حال توسعه‌دهندگان از محدودیت‌هایی که به‌خاطر ضعف تکنولوژی و انجین‌ها اجازه نمی‌دادند تیم سازنده کارهایی که تمایل دارد انجام دهد، آگاه بودند. من بدون پرداختن به جزئیات و اسپویل کردن می‌توانم بگویم ما بسیاری از دیدگاه‌ها و اهداف توسعه‌دهندگان را که در سال ۲۰۰۲ نمی‌توانستند به آن‌ها دست یابند محقق کردیم. این چیزی است که واقعا برای ما مهم بود.»

کوپرمن در ادامه افزود بازی The Thing: Remastered شامل پیشرفت‌های زیادی در گیم‌پلی خواهد بود، اما درنهایت تجربه‌ای مشابه با نسخه اورجینال را تقدیم بازیکن‌ها می‌کند: «این ریمستر همان‌ چیزی است که شما از بازی اصلی به یاد دارید اما شیوه تجربه آن کمی متفاوت خواهد بود.»

بازی The Thing: Remastered قرار است اواخر امسال برای کامپیوتر، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه شود.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده