نویسنده: حسن اکرامی
// شنبه, ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۴۷

یوبیسافت از نام جدید Assassin’s Creed Infinity رونمایی کرد

شرکت یوبیسافت نام پایگاه اصلی بازی‌ها و محتوای آینده سری Assassin’s Creed را به Animus Hub تغییر داده است.

در یکی از مصاحبه‌های اخیر یوبیسافت مشخص شد Assassin’s Creed Infinity، اکوسیستم پایه‌ای که توسط ناشر فرانسوی برنامه‌ریزی شده تا به‌عنوان پایگاه اصلی بازی‌های آینده مجموعه استفاده شود، تغییر نام داده است. به گفته یوبیسافت این پلتفرم هم‌اکنون با‌عنوان Animus Hub شناخته می‌شود و همانطورکه از نام آن مشخص می‌شود، به‌عنوان هاب اصلی برای تمام محتوای آینده سری Assassin's Creed عمل می‌کند.

عملکرد این هاب بسیار شبیه به Call of Duty HQ خواهد بود که این روزها به مرکزی برای تمام نسخه‌ها و محتوای سری کالاف دیوتی تبدیل شده است. مارک-الکسیس کوته، معاون اجرایی بخش تولید یوبیسافت در مصاحبه‌ای با رسانه Game File تغییر نام Assassin’s Creed Infinity به Animus Hub را تایید کرد اما به تاریخ عرضه آن اشاره‌ای نداشت. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد یوبیسافت برای عرضه این هاب همزمان با انتشار بازی Assassin’s Creed Shadows برنامه دارد.

بازی Assassin’s Creed Shadows برای عرضه در تاریخ ۲۵ آبان ۱۴۰۳ (۱۵ نوامبر ۲۰۲۴) روی کامپیوتر، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس برنامه‌ریزی شده است. این بازی کنترل دو قهرمان با گیم‌پلی و سبک مبارزه متفاوت را به عهده بازیکن‌ها می‌گذارد و نوید پیشرفت‌های زیادی ازجمله سیستم تغییر فصل تاثیرگذار، نورپردازی واقع‌گرایانه و تعاملی به‌همراه تخریب‌پذیری بیشتر اشیای محیطی را داده است. بازیکن‌ها می‌توانند با کنترل سامورایی قدرتمند به‌نام یاسوکه به نبرد مستقیم با دشمنان بروند یا کنترل یک شینوبی چابک به‌نام نائوئی را به دست بگیرند و مخفیانه به قتل‌عام دشمنان بپردازند.


منبع Insider-Gaming
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده