نویسنده: حسن اکرامی
// چهار شنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۴۴

بازی State of Decay 3 جهانی گسترده و یکپارچه خواهد داشت

بازی State of Decay 3 جهانی گسترده‌تر و یکپارچه‌تر نسبت به بازی‌های قبلی مجموعه ارائه خواهد کرد.

طرفداران بازی‌های زامبی‌‌محور و آخرالزمانی پس از مدت‌ها انتظار توانستند نمایش جدیدی از بازی State of Decay 3 استودیو Undead Labs را در شوکیس اخیر بازی‌های ایکس باکس مشاهده کنند. بااینکه تریلر in-engine بود، اما جزئیات خوبی از آن‌چه را که بازیکن‌ها می‌توانند از این دنباله انتظار داشته باشند آشکار کرد. حال استودیو سازنده به جزئیاتی از جهان باز و گسترده بازی State of Decay 3 اشاره کرده است که احتمالا برای طرفداران جذاب به‌نظر می‌رسند.

فیلیپ هولت، کارگردان بازی State of Decay 3 و مدیر تولید استودیو آندد لبز در گفتگویی با رسانه ایکس‌ باکس وایر گفت: «اولین چیزی که امیدوارم بازیکن‌ها از تماشای تریلر فهمیده باشند، این است که تمرکز بازی روی چهار شخصیت قابل کنترل خواهد بود که سه نفر آن‌ها ماجراجویی خود را در مناطق متفاوتی از جهان بازی شروع می‌کنند. این موضوع به ایده تجربه‌ای یکپارچه در جهان بازی اشاره دارد. همچنین مرزهایی که شما می‌توانید در آن‌ها به‌طور مستقل حرکت کنید، بسیار گسترده‌تر از آن چیزی است که در بازی State of Decay 2 دیده‌ایم.»

مسدود شدن مسیر حرکت اتومبیل توسط زامبی غول‌پیکر در بازی State of Decay 3

استودیو آندد لبز برای توسعه جهان گسترده و یکپارچه بازی State of Decay 3 از استودیو آبسیدین کمک گرفته است که باتوجه‌به تجربه بقا و سندباکس بازی Grounded منطقی به‌نظر می‌رسد. هولت در ادامه خاطرنشان کرد باوجود اینکه تریلر بازی در شوکیس اخیر ایکس باکس به‌صورت in-engine به نمایش درآمد اما تمام محتوای آن در بازی هستند و به‌همان شکل پردازش خواهند شد. همچنین بازیکن‌ها هنگام تجربه کوآپ بازی با رویدادهایی مشابه آنچه در تریلر نمایش داده شد، مواجه می‌شوند.

کارگردان State of Decay 3 افزود: «ما می‌خواستیم به شما حس اینکه بازی چگونه خواهد بود را نشان دهیم و درکنار آن داستانی را بیان کنیم.» بازی State of Decay 3 تاریخ انتشار معینی ندارد و برای کامپیوتر، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس توسعه می‌یابد. همچنین مشترکین سرویس گیم پس می‌توانند از روز اول عرضه به تجربه این بازی بپردازند.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده