نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۴۷

بازی Life is Strange: Double Exposure با انتشار یک تریلر معرفی شد

اسکوئر انیکس و دک ناین با انتشار یک تریلر از بازی Life is Strange: Double Exposure رونمایی کردند.

طبق جدیدترین اخبار بازی و در جریان شوکیس ایکس باکس، قسمت جدید بازی Life is Strange معرفی شده است. اسکوئر انیکس و دک ناین با انتشار یک تریلر بازی Life is Strange: Double Exposure را معرفی کردند که ادامه داستان مکس کالفیلد، شخصیت بازی اول را دنبال می‌کند و او حالا مجبور است تا قول خود مبنی‌بر استفاده نکردن از قدرتش را زیر پا بگذارد. او ظاهرا به یک شهر جدید رفته است و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

بازی Life is Strange: Double Exposure در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۲۴ (۸ آبان ۱۴۰۳) برای ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و پی سی عرضه خواهد شد و در تاریخ نامشخصی برای نینتندو سوییچ نیز عرضه می‌شود. قسمت جدید بازی Life is Strange دارای سه نسخه استاندارد،‌ دیلاکس و آلتیمیت خواهد بود که خریداران نسخه آلتیمیت می‌توانند به دو چپتر اول بازی در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۲۴ (۲۴ مهر ۱۴۰۳) دسترسی داشته باشند که دو هفته زودتر از عرضه رسمی بازی خواهد بود.


لوگوی زیپاد

زیپاد حامی پخش زنده زومجی از رویداد ایکس باکس ۲۰۲۴ | با اپلیکیشن زیپاد فقط در چند دقیقه حساب بانکی اختصاصی خودت رو داشته باش (کاملاً آنلاین). (www.zypod.ir/)


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده