نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۲۹

کیفیت بصری بازی Avowed افزایش می‌یابد

جز کوردن ادعا کرد که موتور بازی‌سازی Avowed به آنریل انجین ۵.۳ تغییر یافته است که باعث افزایش کیفیت بصری بازی می‌شود.

بازی Avowed یکی از برجسته‌ترین آثار ایکس باکس در سال ۲۰۲۴ خواهد بود. طرفدارها بی‌صبرانه برای تجربه این ویدیوگیم انتظار می‌کشند، اما این بازی در گذشته با انتقادهایی مواجه شد. با اینکه تریلر معرفی بسیار عالی به‌نظر می‌رسید، تریلر گیم‌پلی این بازی اکشن نقش‌آفرینی به‌خاطر کاهش کیفیت بصری باعث ناامیدی برخی از بازیکن‌ها شد. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که ظاهرا استودیو آبسیدین در تلاش برای رفع این مشکل است.

جز کوردن، یکی از قابل اعتمادترین افشاگرهای صنعت بازی‌‌های ویدیویی ادعا کرد که موتور بازی‌سازی Avowed به آنریل انجین ۵.۳ تغییر کرده است. استفاده از جدیدترین نسخه موتور Unreal Engine دست توسعه‌دهنده‌ها در بهینه‌سازی بیشتر را باز می‌گذارد و نه‌تنها افزایش کیفیت بصری بازی را تضمین می‌کند، بلکه منجربه بهبود عملکرد خواهد شد. آنریل انجین ۵.۳ دارای ویژگی‌های مختلف جدیدی است و ابزارهای اصلی این موتور را گسترش می‌دهد.

جز کوردن اعلام کرد که استودیو آبسیدین از حمایت The Coalition نیز برخوردار است؛ استودیویی که به‌خاطر مهارت در کار با آنریل انجین ۵ شناخته می‌شود. استودیو کوالیشن درحال‌حاضر روی بازی Gears 6 کار می‌کند، اما سابقه کمک به توسعه‌دهنده‌های دیگر نظیر استودیو Undead Labs را نیز دارد. تغییر موتور بازی‌سازی Avowed باعث می‌شود که این بازی در زمان عرضه بهتر از قبل باشد. حتی آبسیدین نیز اعلام کرده بود که گرافیک این بازی بهبود می‌یابد.

طرفدارها باید در پاییز ۲۰۲۴ منتظر عرضه بازی Avowed برای ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر باشند. جز کوردن می‌گوید که تغییر موتور بازی‌سازی به Unreal Engine 5.3 روی توسعه بازی تأثیر منفی نخواهد داشت. بازی اخیرا انتشاریافته Senua's Saga: Hellblade 2 استودیو نینجا تئوری با آنریل انجین ۵ تولید شد و انتظار می‌رود که استودیوهای ایکس باکس با کمک کوالیشن مهارت زیادی در استفاده از این موتور به‌دست آورند.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟


منبع Tech4Gamers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده