نویسنده: علیرضا محمدی
// دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۳۵

آپدیت بازی Prince of Persia: The Lost Crown با محوریت نبرد با باس‌ها منتشر شد

امروز، شرکت یوبیسافت (Ubisoft) از انتشار دومین به‌روزرسانی رایگان برای بازی Prince of Persia: The Lost Crown خبر داد که حالت باس راش را به آن اضافه می‌کند.

یوبیسافت امروز دومین آپدیت رایگان بازی Prince of Persia: The Lost Crown را منتشر کرد که Boss Attack نام دارد. این محتوا بازیکنان را به احیای لحظات نمادین در کوه قاف دعوت می‌کند؛ با دو چالش باس فایت جدید و دو لباس تازه برای شخصیت اصلی بازی. در چالش Boss Revenge، بازیکنان می‌توانند هر یک از باس‌ها را به‌صورت جداگانه ملاقات کنند و به مبارزه با آن‌ها بپردازند. همچنین می‌توانند این چالش را در هر درجه سختی‌ای که بخواهند، تجربه کنند. تابلوهای آماری نیز وجود خواهند داشت و اطلاعات جامعی را از عملکرد بازیکنان فراهم می‌کنند.

علاوه‌براین چالشی به نام Boss Rush نیز برای بازیکنان تدارک دیده شده است که در آن باید تلاش کنید هر هشت باس اصلی را پشت سر هم شکست دهید. گیمرها می‌توانند در بین نبرد با باس‌ها در این حالت آیتم‌های خود را تغییر دهند. این به‌روزرسانی همچنین شامل لباس نمادین بازی Prince of Persia محصول ۲۰۰۸ به‌عنوان یکی از جوایز تکمیل Boss Rush به‌همراه روش‌های جدید برای سفر سریع (Fast Travel) در سراسر نقشه با استفاده از درختان Waka-Waka است. به‌روزرسانی مورد بحث برای تمام کسانی که بازی شاهزاده ایرانی: تاج گمشده را قبلا خریداری کرده‌اند، رایگان خواهد بود.

در ادامه می‌توانید تریلر مربوط به این آپدیت رایگان را تماشا کنید:

دانلود از آپارات


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده