نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۰

بازی شاهزاده ایرانی جدید به‌زودی عرضه می‌شود

استودیو Evil Empire با پخش تریلر جدیدی از زمان عرضه نسخه Early Access بازی The Rogue Prince of Persia رونمایی کرد.

بازی The Rogue Prince of Persia اخیرا به‌خاطر عرضه ناگهانی Hades 2 با تأخیر مواجه شد و اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو Evil Empire زمان دیگری را برای عرضه نسخه Early Access تعیین کرده است. این بازی در تاریخ ۷ خرداد (۲۷ مه) به‌شکل دسترسی زودهنگام در بستر استیم منتشر می‌شود. تریلر گیم‌پلی جدیدی نیز پخش شد که روی مبارزات روان و برخی از موسیقی‌های ساخته‌شده توسط دنی اسدی تمرکز دارد.

بازی The Rogue Prince of Persia بر مبنای بازی‌های شاهزاده ایرانی شرکت یوبیسافت ساخته شده است، اما هیچ ارتباطی با نسخه‌های قبلی ندارد. در این بازی شاهزاده تلاش می‌کند تا جلوی تهاجم ارتش هون را بگیرد. این کاراکتر توانایی بازگشت به گذشته را دارد و می‌تواند از سلاح‌ها و مدال‌های مختلف استفاده کند تا شانس بیشتری برای رویارویی با دشمنان داشته باشد. تسلط بر جابه‌جایی در محیط به‌خاطر وجود تله‌های فراوان از اهمیت زیادی برخوردار است.

نسخه دسترسی زودهنگام The Rogue Prince of Persia امکان تجربه نخستین بخش داستانی بازی را برای گیمرها فراهم می‌آورد که شامل ۶ مرحله و دو باس می‌شود. بازیکن‌ها می‌توانند از سلاح‌های اصلی و فرعی متفاوت و مدال‌ها برای اثرات جانبی مختلف استفاده کنند. نسخه Early Access تقریبا یک سال یا بیشتر دردسترس گیمرها باقی خواهد ماند و در این مدت میزبان به‌روزرسانی‌های جدیدی می‌شود. نسخه دسترسی زودهنگام ۱۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده