نویسنده: مهدی اسدی
// جمعه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۵۰

بازی Star Wars Outlaws میزبان شخصیتی کلیدی از جنگ ستارگان خواهد بود

یکی از کاراکترهای شاخص فیلم‌های جنگ ستارگان در بازی Star Wars Outlaws استودیو مسیو اینترتینمنت حضور خواهد داشت.

هشدار اسپویل: متن خبر پایان فیلم Solo: A Star Wars Story را فاش می‌کند.

.

.

شرکت یوبیسافت و استودیو مسیو اینترتینمنت با بازی Star Wars Outlaws از اتفاقات معمول بازی‌های این مجموعه فاصله خواهند گرفت که با محوریت داستان‌های تقابل جدای – سیت روایت می‌شوند و این‌بار یک ماجراجویی پرهیجان در منطقه Outer Rim را تقدیم طرفدارها می‌کنند. کی وس، قهرمان داستان بازی در این مسیر با شماری از بزرگ‌ترین یاغی‌های کهکشان مواجه خواهد شد. برخی از این کاراکترها از ابتدا برای این بازی طراحی شدند، اما شخصیت‌هایی هم در آن حضور دارند که طرفداران سری جنگ ستارگان با آن‌ها آشنا هستند.

به‌عنوان مثال از قبل می‌دانستیم که شخصیت جابای هات در Star Wars Outlaws نقش خواهد داشت. حالا مشخص شده است که یک شخصیت مغز متفکر منفی دیگر از فیلم‌های این مجموعه در بازی حضور خواهد داشت. وب‌سایت گیم اینفورمر در مطلب جدید خود اعلام کرد که شخصیت لیدی کیرا (Lady Qi’ra) از فیلم Solo: A Star Wars Story با بازی امیلیا کلارک در این بازی حضور خواهد داشت.

Lady Qi’ra در فیلم سولو

کیرا ماجرای خود را به‌عنوان معشوقه‌ی هان سولو جوان در فیلم Solo آغاز کرد، اما در پایان داستان معلوم شد که او یکی از تبهکاران سندیکای Crimson Dawn با رهبری دارث ماول است. کیرا درنهایت خود به رهبری Crimson Dawn، یعنی نقشی که در Star Wars Outlaws خواهد داشت می‌پردازد.

علاوه‌براین برایان شیا، نویسنده این مطلب در توئیتر اعلام کرد که امیلیا کلارک نقش این کاراکتر را در Star Wars Outlaws برعهده ندارد. درحال‌حاضر مشخص نیست که چه کسی این نقش را بازی خواهد کرد. در دیگر اخبار جدید مربوط‌به این بازی، مسیو اینترتینمنت تایید کرد که بازی Star Wars Outlaws چندین سیاره مختلف دارد که وسعت هر کدام به اندازه دو تا سه منطقه در بازی Assassin’s Creed Odyssey خواهد بود.

بازی Star Wars Outlaws در تاریخ ۳۰ اوت (۹ شهریور) برای کامپیوتر، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه خواهد شد. رویداد Ubisoft Forward برای برگزاری در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ (۱۰ ژوئن ۲۰۲۴) برنامه‌ریزی شده است و احتمالا در آن زمان جزئیات بیشتری از این بازی اکشن ماجراجویی به اشتراک گذاشته خواهد شد.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده