نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۵

بازی شاهزاده ایرانی جدید فاصله زیادی تا رونمایی ندارد

تام هندرسون از رسانه اینسایدر گیمینگ از زمان رونمایی بازی The Rogue Prince of Persia پرده برداشت.

به‌نظر می‌رسد که یوبیسافت پس از مواجهه بازی Prince of Persia: The Lost Crown با تحسین گسترده منتقدها برای برداشتن گام‌های بعدی در مجموعه شاهزاده ایرانی آماده می‌شود. تام هندرسون از رسانه اینسایدر گیمینگ اخیرا ادعا کرد که یوبیسافت با همکاری استودیو Evil Empire، سازنده Dead Cells مشغول توسعه بازی The Rogue Prince of Persia است؛ اثری که ظاهرا در زمانی نامعلوم از سال جاری به‌شکل Early Access منتشر می‌شود.

اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که تام هندرسون جزئیات بیشتری از بازی The Rogue Prince of Persia را فاش کرده است. تام هندرسون ادعا کرد که بازی روگ‌لایت شاهزاده ایرانی در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ (۱۰ آوریل ۱۴۰۳) در جریان رویداد Triple-i Initiative معرفی خواهد شد. این شوکیس روی آثار مستقل تمرکز دارد و توسعه‌دهنده‌های برجسته دیگری نظیر Mega Crit ،Heart Machine و Poncle نیز در این رویداد حضور دارند.

بازی Prince of Persia: The Lost Crown احتمالا با فاصله کوتاهی پس از معرفی به‌صورت دسترسی زودهنگام منتشر می‌شود. تام هندرسون می‌گوید که این بازی در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۱۴ مه ۲۰۲۴) در فاز Early Access به استیم می‌آید. هنوز معلوم نیست که نسخه کامل چه زمانی عرضه می‌شود و تا چه تاریخی باید برای راه‌یابی بازی به پلتفرم‌های دیگر منتظر ماند. خوشبختانه به‌نظر می‌رسد که به‌زودی جزئیات بیشتری از بازی منتشر می‌شود.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده