// پنجشنبه, ۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۰

اعلام محتوای پیش خرید جدید برای بازی Batman: Arkham Knight

درست در زمانی که فکر می‌کردیم اتفاق جدیدی برای بازی جدید بتمن نمی‌افتد شرکت برادران وارنر محتوای قابل دانلود جدیدی را برای بازی Batman: Arkham Knight  معرفی کرد. این محتوای جدید در کنار محتوای معرفی شده‌ی گذشته برای خریداران استیم در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

پاداش‌های پیش خرید بازی Batman: Arkham Knight  در استیم مربوط به بسته‌ی پوسته The Gotham Future می‌شود. این بسته شامل دو پوسته‌ی Batman Beyond از سری انیمیشن و پوسته‌ی فرانک میلر از Dark Knight Returns است.

arkham-knight-600x337

علاوه بر محتوای Season Pass بازی Arkham Knigh که شامل الحاقیات Batgirl می‌شود. محتوای انحصار زمانی شخصیت مترسک (Scarecrow) برای PS4 و محتوای قابل دانلود هارلی کویین نیز برای بازی جدید بتمن در دسترس قرار می گیرد. در این محتوای قابل دانلود بازیکنان قادر به کنترل کامل شخصیت هارلی کویین خواهند بود. اطلاعاتی در این رابطه که بسته The Gotham Future در انحصار استیم است یا برای کنسول‌ها نیز منتشر می‌شود هنوز مشخص نشده است.

بازی Batman: Arkham Knight در تاریخ ۲۳ ژوئن (دوم تیر ۹۴) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده