// جمعه, ۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۰

زمان عرضه بازی Metroid Prime 4 لو رفت

یک افشاگر سرشناس مدعی شد که بازی Metroid Prime 4 در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد.

با اینکه Metroid Prime 4 کاملا در سکوت خبری فرو رفته است، احتمال دارد که این بازی در سال ۲۰۲۴ روانه بازار شود. جف گراب، افشاگر سرشناس صنعت بازی‌های ویدیویی در پادکست اخیر جاینت بمب درباره چهارمین نسخه مجموعه گفت که متروید پرایم ۴ در سال جاری به‌دست گیمرها می‌رسد و این موضوع را از همان افشاگر بازی Epic Mickey Rebrushed شنیده است؛ اثری که اخیرا در جریان رویداد نینتندو دایرکت معرفی شد.

با اینکه همواره احتمال تغییر برنامه‌ها وجود دارد، ممکن است بازی Metroid Prime 4 به‌زودی معرفی شود؛ چراکه ظاهرا نینتندو مشغول آماده‌سازی آثاری برای ماه مه ۲۰۲۴ است تا در نینتندو دایرکت بعدی به نمایش درآورد.

ماه گذشته شایعه‌ها حاکی از این بودند که از ماه مارس ۲۰۲۳ روند آزمون بازی Metroid Prime 4 پیش از انتشار شروع شده است. در ماه دسامبر ۲۰۲۳ شایعه دیگری می‌گفت که این ویدیوگیم به‌خاطر کیفیت پایین میان‌پرده‌ها با تاخیر مواجه شده است و همچنان برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. نظر به اینکه احتمالا عرضه سوییچ ۲ به سال ۲۰۲۵ موکول شده است، انتشار متروید پرایم ۴ در نیمه دوم سال جاری می‌تواند به تقویت آثار سوییچ کمک بزرگی کند.


منبع Wccftech
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده