// چهار شنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۷

انتشار تریلر گیم پلی جدید بازی Quantum Error

همزمان با انتشار تریلر جدید بازی Quantum Error اعلام شده با پیش خرید آن می‌توانید سه روز زودتر به آن دسترسی داشته باشید.

بازی Quantum Error اثری ترسناک ساخته تیم‌کیل مدیا است که با موتور آنریل انجین ۵ توسعه یافته است. اکنون با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی در ماه نوامبر تریلر گیم‌پلی دلهره‌آور جدیدی از آن منتشر شده که زوایای اول‌شخص و سوم‌شخص بازی را درکنار HUD آن نشان داده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

لینک دانلود از آپارات

اگر علاقه‌مند هستید هرچه سریع‌تر این بازی علمی-تخیلی را تجربه کرده و با دشمنان چندش مبارزه کنید، می‌توانید همین حالا بازی را پیش-خرید کنید و سه روز قبل عرضه رسمی بازی و در روز هالووین به آن دسترسی پیدا کنید. برای این دسترسی زودتر نیازی به پرداخت پول بیشتر یا خرید نسخه خاصی از بازی نیست و تنها با پیش-خرید نسخه استاندارد آن سه روز زودتر آن را تجربه کنید. گفتنی است این بازی هم‌اکنون برای کاربران پلی استیشن پلاس با ۱۰ درصد تخفیف قابل خرید است.

بازی Quantum Error در تاریخ ۱۲ آبان (۳ نوامبر) روی پلی استیشن 5 عرضه می‌شود. نسخه‌های کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس این بازی در حال توسعه هستند، اما هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارند.


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده