نویسنده: حسن اکرامی
// یکشنبه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۹

بازگشت میسون گرینوود در بازی EA Sports FC 24

با تایید الکترونیک آرتز، میسون گرینوود در بازی EA Sports FC 24 حضور خواهد داشت.

میسون گرینوود، ستاره سابق منچستر یونایتد که هم‌اکنون در باشگاه ختافه فعالیت می‌کند، پس از دستگیری و درگیر شدن در دادگاهی به اتهام خشونت، ابتدا در ژانویه ۲۰۲۲ از بازی فیفا ۲۲ حذف شد و در فیفا ۲۳ هم حضور نداشت. درنهایت دادگاه این بازیکن را از اتهام‌ها تبرئه کرد و او را بی‌گناه دانست تا بار دیگر فرصت حضور در زمین فوتبال را داشته باشد.

حال یکی از مدیران ارتباطی EA در گفت‌وگو با Mirror Gaming گفت: «بازی EA Sports FC 24 شامل فهرست‌هایی واقعی از تیم‌ها و بازیکنان فعال دنیای فوتبال است. از آنجایی که گرینوود اکنون بخشی از فهرست تیم ختافه به شمار می‌آید، در بازی آینده حضور خواهد داشت. بااین‌حال به‌دلیل اینکه گرینوود تا پایان فرصت ما به تیم‌ها برای اعلام نهایی اطلاعات تیم و بازیکن‌ها بخشی از تیم ختافه نبود، در هنگام عرضه در بخش آلتیمیت تیم حضور ندارد».

گرینوود یکی از بازیکن‌های جوان و با استعدادی بود که در باشگاه منچستر یونایتد به شهرت رسید. این بازیکن در سپتامبر امسال به‌صورت قرضی راهی ختافه شد. این بازیکن از زمان پیوستن به باشگاه اسپانیایی، در ترکیب اصلی تیم برای رقابت‌ها حضور نداشته، اما ختافه به‌طور مرتب از چهره او در تبلیغات خود بهره می‌برد.

بازی EA Sports FC 24 در تاریخ ۷ مهر (۲۹ سپتامبر) امسال روی کامپیوتر، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه خواهد شد. خریداران نسخه آلتیمیت می‌توانند یک هفته زودتر به تجربه بازی بپردازند.

شما می‌توانید نظرات خود درباره اخبار جدید بازی EA Sports FC 24 را با ما به اشتراک گذارید.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده