نویسنده: حسن اکرامی
// چهار شنبه, ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۶

بازی Alone In The Dark تاخیر خورد

استودیو Pieces Interactive تاریخ انتشار بازی ترسناک Alone In The Dark را تا ژانویه ۲۰۲۴ به تعویق انداخته است.

تیم Pieces Interactive، توسعه‌دهنده بازسازی ترسناک Alone in the Dark، در یک بیانیه مطبوعاتی تایید کرد زمان انتشار این بازی به تعویق افتاده و قرار است در روز ۲۶ دی ۱۴۰۲ (۱۶ ژنویه ۲۰۲۴) روی کامپیوتر، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه شود. به‌گفته تیم سازنده، دلیل این تأخیر برای جلوگیری از رقابت با بازی‌های بزرگ ماه اکتبر از جمله Marvel's Spider-Man 2 و بازی ترسناک و موردانتظار Alan Wake 2 بوده است.

توسعه‌دهنده بازسازی Alone in the Dark در این‌باره گفت: «هدف ما این است که از رقابت با آلن ویک و افق خیره‌کننده شهرهایی که مرد عنکبوتی در آن‌ها تاب می‌خورد، دور بمانیم. ما می‌خواهیم تا حد ممکن به مانند نام Alone in the Dark، به‌تنهایی در تاریکی سپری کنیم. برای احترام به این موضوع، تاریخ انتشار بازی ترسناک مهیج خود را مجددا برای ۱۶ ژانویه سال بعد برنامه‌ریزی کردیم تا در آن زمان از المان‌های ترسناک خود رونمایی کند. این تأخیر دو هدف بزرگ دارد؛ اول به ما فرصت می‌دهد تا با دقت بیشتر به کامل کردن تجربه بازی بپردازیم و دوم فرصت کافی برای غرق شدن در تجربه بازی‌های بزرگی را که قرار است در ماه اکتبر عرضه شوند، به‌دست آوریم».

تیم Pieces Interactive در ادامه یک ویدیوی جدید از بازی Alone in the Dark پخش کرد که در آن نحوه ضبط حرکات و انیمیشن‌های چهره ادوارد کارنبی، یکی از شخصیت‌های اصلی بازی با نقش‌آفرینی دیوید هاربر را مشاهده کنیم.

بازی Alone in the Dark یک بازسازی مدرن از تجربه کلاسیک ترسناک و بقای سال ۱۹۹۲ به شمار می‌آید که در آن جودی کامر و دیوید هاربر به ترتیب در نقش امیلی هارتوود و کارآگاه ادوارد کارنبی نقش‌آفرینی می‌کنند. بازیکن‌ها شخصیت‌ها را برای کاوش در بیمارستان تسخیرشده Derceto کنترل خواهند کرد و باید با پیدا کردن سرنخ‌ها، یک معمای شوم را حل کنند. در میان این ماجراجویی ترسناک انواع چالش‌ها و تهدیدها پیش روی بازیکن قرار خواهند گرفت.

دانلود ویدیو از آپارات

شما می‌توانید نظرات خود درباره جدیدترین اخبار بازی Alone in the Dark را با ما در میان بگذارید.


منبع Gameinformer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده