نویسنده: حسن اکرامی
// جمعه, ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۳

بازی Iron Man احتمالا جهان باز است

آگهی شغلی منتشر شده توسط استودیو موتیو به احتمال جهان باز بودن بازی Iron Man اشاره دارد.

شرکت الکترونیک آرتز در سپتامبر سال گذشته اعلام کرد استودیو موتیو (Motive) که سابقه ساخت دو بازی Star Wars Squadrons و ریمیک Dead Space را در کارنامه دارد، در حال کار روی توسعه یک بازی با محوریت مرد آهنی است. این شرکت در ادامه تایید کرد که بازی Iron Man  آینده یک بازی اکشن و ماجراجویی سوم‌شخص و تک‌نفره خواهد بود.

بااین‌حال تاکنون جزئیات زیادی از این بازی در حال توسعه منتشر نشده است و تنها اخبار پراکنده‌ای در قالب گزارش و شایعه از این پروژه به گوش می‌رسد. اخیرا استیون رودز، کارگردان روایت استودیو موتیو، یک آگهی شغلی برای پست نویسنده ارشد بازی Iron Man را در توییتر پخش کرد که به‌طور غیر مستقیم به جهان باز بودن این اثر اشاره دارد. در بخش توضیحات صلاحیت‌ فرد متقاضی این پست شغلی آمده است که این شخص باید در زمینه دیالوگ‌نویسی برای بازی‌های جهان باز و غیرخطی تجربه داشته باشد.

باتوجه‌به اینکه بازی Iron Man استودیو موتیو، یک بازی ابرقهرمانی تک‌نفره خواهد بود، تصور جهان باز بودن آن دور از انتظار نیست؛ به‌خصوص اینکه آیرون من توانایی‌ها و گجت‌های منحصربه‌فردی برای پرواز و پیمایش در محیط‌های باز را دارد. در صورتی که این احتمال واقعیت داشته باشد، بازی Iron Man به‌عنوان اولین تجربه استودیو موتیو در زمینه ساخت بازی‌های جهان باز شناخته خواهد شد.

شما می‌توانید نظرات خود درباره این خبر را با ما به اشتراک گذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده