نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۹

اعلام تاریخ انتشار بازی Final Fantasy Pixel Remaster برای پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ

شرکت اسکوئر انیکس با پخش یک تریلر تازه از تاریخ انتشار نسخه پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ کالکشن Final Fantasy Pixel Remaster پرده برداشت.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت Square Enix با پخش تریلر جدیدی از انتشار نسخه پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ بازی Final Fantasy Pixel Remaster در تاریخ ۳۰ فروردین (۱۹ آوریل) خبر داده است. این بازی شامل ریمستر نسخه‌های ۱ تا ۶ فاینال فانتزی می‌شود که درحال‌حاضر می‌توان در کامپیوتر، iOS و اندروید به‌سراغ تجربه آن‌ها رفت. این ریمستر سبک محبوب پیکسل آرت را حفظ کرده است و شماری از بهبودها را برای طرفدارهای فاینال فانتزی به‌همراه می‌آورد.

اکنون کاربران نینتندو سوییچ می‌توانند بازی Final Fantasy Pixel Remaster را از فروشگاه eShop پیش خرید کنند، اما کاربران پلی استیشن 4 باید تا انتهای روز جاری منتظر بمانند. امکان تهیه‌ی جداگانه هر یک از ریمسترها وجود دارد و با مبلغ ۷۴.۹۹ دلار می‌توان تمام بازی‌ها را در قالب یک باندل خریداری کرد. قیمت هر ریمستر نیز متفاوت است؛ طوری‌که فاینال فانتزی ۱ و ۲ هر یک با قیمت ۱۱.۹۹ و باقی نسخه‌ها با قیمت ۱۷.۹۹ دلار به‌فروش می‌رسند.

بازی Final Fantasy Pixel Remaster دارای جلوه‌های بصری دوبعدی اصلاح‌شده، موسیقی‌های تغییریافته، رابط کاربری مدرن، گزینه‌های نبرد خودکار، بخش شناخت کاراکترها و پیشرفت‌های دیگری است. بازیکن‌ها می‌توانند درکنار موسیقی‌های تازه از شنیدن نسخه‌های اصلی آن‌ها نیز لذت ببرند. یک فونت مبتنی‌بر پیکسل به‌همراه فونت معمولی هم در بازی گنجانده شده است. گیمرها می‌توانند برخوردهای تصادفی را غیرفعال کنند و حتی میزان کسب امتیاز تجربه را تا ۴ برابر افزایش بدهند.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده