نویسنده: حسن اکرامی
// سه شنبه, ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۴

تریلر زمان عرضه بازی Crime Boss: Rockay City پخش شد

استودیو InGame و شرکت ۵۰۵ گیمز با پخش یک تریلر جدید، عرضه‌ی بازی Crime Boss: Rockay City را جشن گرفتند.

باتوجه‌به انتشار بازی Crime Boss: Rockay City در بازار، استودیو InGame تریلر زمان عرضه‌ی آن را پخش کرده است که در آن می‌توانیم صحنه‌های اکشن تیراندازی و بازیگران معروف داستان را ببینیم.

همان‌طور که در گذشته اعلام شد و در این تریلر تازه می‌توانیم مشاهده کنیم، وظیفه‌ی ایفای نقش شخصیت‌های بازی Crime Boss: Rockay City بر عهده‌ی افراد شناخته‌شده‌ای مانند مایکل مدسن، دنی گلاور، دنی ترخو، دامیون پواتیه، وانیل آیس، مایکل روکر و چاک نوریس بوده است. همچنین در ادامه‌ی تریلر می‌توانیم نگاهی جزئی به حالت‌های مختلف این ویدیوگیم داشته باشیم که شامل کمپین، بازی سریع و کوآپ می‌شوند.

بازی Crime Boss: Rockay City به‌عنوان یک اثر تیراندازی اول شخص با محوریت همکاری گروهی و کوآپ توسعه یافته است که در آن بازیکنان باید در انواع مأموریت‌های مجرمانه و سرقت شرکت کنند؛ تا درنهایت به رئیس مافیای شهر تبدیل شوند. گیم‌پلی این بازی بیشتر روی تیراندازی و اکشن زیاد تمرکز دارد. البته در برخی از موقعیت‌ها می‌توان از مخفی‌کاری استفاده کرد.

بازی Crime Boss: Rockay City هم‌اکنون ازطریق فروشگاه اپیک گیمز در دسترس بازیکنان کامپیوتر قرار دارد و تا ژوئن سال ۲۰۲۴ روی استیم عرضه نخواهد شد. همچنین بازیکنان کنسول‌های نسل نهمی سونی و مایکروسافت باید تا ماه ژوئن ۲۰۲۳ برای تجربه‌ی آن منتظر بمانند.

دانلود ویدیو از آپارات

نظر شما درباره‌ی اخبار بازی چیست؟ آن را با ما به اشتراک گذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده