نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

تاریخ انتشار نسخه Early Access بازی The Outlast Trials

شرکت Red Barrels با پخش یک تریلر تازه اعلام کرد که نسخه Early Access بازی The Outlast Trials چه زمانی عرضه می‌شود.

بازی The Outlast Trials شرکت Red Barrels روزبه‌روز به زمان انتشار نزدیک‌تر می‌شود. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که نسخه Early Access این بازی مولتی‌پلیر ترسناک در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۱۸ می ۲۰۲۳) در بستر فروشگاه اپیک گیمز و استیم عرضه خواهد شد. با اینکه توسعه‌دهنده بازی جزئیاتی از محتویات نسخه دسترسی زودهنگام منتشر نکرده است، اما یک تریلر تازه برای نمایش کار صداپیشه‌های آن پخش کرد.

وقایع بازی The Outlast Trials در دوران جنگ سرد رخ می‌دهد که شرکت مورکوف «داوطلبانی» را برای آزمایش‌های خود استخدام می‌کند. این آزمایش‌ها سیرت و سلامت روانی گیمرها را محک می‌زنند و به‌صورت انفرادی یا با مشارکت حداکثر ۴ بازیکن قابل تجربه خواهند بود. اگر نسخه‌های قبلی مجموعه را بازی کرده باشید، مکانیک‌های گیم‌پلی بسیار آشنا خواهند بود: فرار کنید، پنهان شوید، مخفیانه حرکت کنید و از هیچ تلاشی برای بقا فروگذار نکنید.

بازیکن‌ها در بازی The Outlast Trials ابزارها، ارتقاها و مزایای جانبی مفیدی نظیر کاهش سرعت دشمنان و پنهان‌کاری بیشتر دریافت می‌کنند. کاراکتر و سلول شما نیز قابل شخصی‌سازی خواهد بود که امکان تغییر ظاهر آن‌ها به سلیقه‌ی خودتان را فراهم می‌کند. در این بازی هدف اصلی جمع‌آوری اسناد کافی درباره شکنجه‌های شرکت مورکوف است، اما هنوز معلوم نیست که در این مسیر چه حوادث دیگری رخ خواهند داد و باید منتظر چه مواردی باشیم.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده