// چهار شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴

واکنش منتقدین به بازی Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion

کمتر از یک هفته دیگر بازی Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion عرضه می‌شود و میانگین امتیازات آن خبر از یک محصول سرگرم کننده می‌دهد.

Crisis Core: Final Fantasy 7، اسپین آف بازی فاینال فانتزی ۷، در سال ۲۰۰۸ برای کنسول PSP روانه بازار شد و توانست بازخوردهای خوبی را کسب کند. داستان قبل از وقایع نسخه اصلی روایت می‌شود و در جریان آن کاربران با زک، دوست صمیمی کلود آشنا شده و تجربه تراژدیک و دراماتیکی را کسب می‌کنند. در راستای ریمیک فاینال فانتزی ۷، عده‌ای از کاربران امید داشتند که شاهد بازسازی کرایسیس کور باشند.

این در حالی است که اسکوئر انیکس نسخه ریمستر کرایسیس کور را با نام Crisis Core: Final Fantasy Reunion معرفی کرد و باتوجه‌به تریلرها، شاهد یک ریمستر بسیار خوب از نظر بصری هستیم. حال کمتر از یک هفته دیگر بازی عرضه می‌شود و بازخوردهای منتشر شده از آن، خبر از یک ریمستر بسیار خوب از نظر بصری را می‌دهد. در ادامه می‌توانید بخشی از نظرات منتقدان Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion را در زومجی مطالعه کرده و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion

  • سازنده: اسکوئر انیکس
  • ناشر: اسکوئر انیکس
  • سبک: اکشن نقش آفرینی
  • پلتفرم: کامپیوتر: پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ

زک فیر در بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion

گیمینگ بولت: ۸۰ از ۱۰۰

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion یک بهبود گرافیکی حیرت‌انگیز که بالاتر از هر ریمستر دیگر قرار گرفته و کیفیت نسخه اصلی را هم نگه داشته است. باوجود اینکه خیلی از بخش‌های بازی تاریخ مصرف‌اش گذشته است، اما به‌خاطر سیستم مبارزاتی جذاب و سرگرم کننده آن، به‌راحتی می‌توان تجربه این بازی را پیشنهاد کرد.

هابی کنسولز: ۸۰ از ۱۰۰

بله، Crisis Core -Final Fantasy VII- Reunion بیشتر از یک بازی ریمستر شده است، اما در بعضی از جنبه‌ها و در بسیاری دیگر، همچنان یک بازی PSP باقی‌مانده است. با این اوصاف، این بهترین نسخه برای تجربه داستان زک یا ملاقات مجدد با وی است.

گیم اسپات: ۸۰ از ۱۰۰

درنهایت اگر به دید یک بازسازی دقیق از کراسیس کور قدیمی وارد Crisis Core Reunion شوید، تاحدی ناامید نخواهید شد. این بازی نسخه‌ای بهبود یافته از یک بازی بزرگ است؛ محصولی که تمامی هواداران فاینال فانتزی ۷ که خواهان داستانی بیشتر از این مجموعه هستند، از تجربه‌ی آن سود خواهند کرد. بااین‌حال نباید منتظر محتویات داستانی جدیدی باشید (صمیمانه از تمامی کاربرانی که منتظر محتویات جدید بودند، از جمله خودم، عذر خواهی می‌کنم). شما می‌توانید منتظر یک قصیده قدرتمند و قوی از مهربان‌ترین مردی باشید که تابه‌حال ملاقات کرده و میراث وی را مشاهده کنید.

وی‌جی ۲۴۷: نمره ۸۰ از ۱۰۰

یکی از بهترین ریمسترهایی که تابه‌حال مشاهده کرده‌ام. این پکیجی است که تقریبا نمی‌توانید جلوی تجربه نکردن آن مقاومتی از خود به‌نمایش بگذارید. این یک کپسول زمانی کوچک از محصولی است که در دهه ۲۰۰۰ اسکوئر انیکس در دسترس کاربران قرار گرفته بود و می‌توان از آن به‌عنوان یک پیش‌غذا کمیاب قبل از پارت دوم نسخه ریمیک یاد کرد. به‌راحتی می‌توان Crisis Core Reunion را پیشنهاد کرد.

وی‌جی‌سی ۶۰ از ۱۰۰

Crisis Core Reunion موارد بسیاری را نظیر جلوه‌های بصری بهبود یافته و سیستم مبارزات مفیدتر نسبت به نسخه PSP در قالب یک بازی ریمستر شده ارائه می‌دهد. بااین‌حال ساختار و شالوده بازی همچنان متناسب یک دستگاه پرتابل است و دیالوگ‌های انگلیسی بازی همچنان ضعیف باقی‌مانده‌ است. اگر به‌دنبال اشتیاق و تجربه‌ای بیشتر از جهان Final Fantasy VII هستید، این ریمستر ارزش تجربه را دارد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده