نویسنده: حسن اکرامی
// سه شنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

اضافه شدن حالت Photo Mode به بازی God of War Ragnarok

سانتا مونیکا اعلام کرد که حالت Photo Mode از هم‌اکنون به بازی God of War Ragnarok اضافه شده است.

با اینکه اریک ویلیامز، کارگردان بازی God of War Ragnarok، اعلام کرد انتشار محتوای الحاقی برای این بازی را دور از انتظار می‌داند اما این بدان معنا نیست که استودیو سانتا مونیکا کار خود را با این بازی به پایان رسانده باشد. احتمالا در آینده همچنان شاهد عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف برای اضافه شدن ویژگی‌های جدید یا بهبود عملکرد بازی باشیم.

سونی اخیرا اعلام کرد حالت Photo Mode در بازی God of War Ragnarok در دسترس است. کسانی که از حالت عکاسی نسخه قبل استفاده کرده باشند، ویژگی‌های آشنای زیادی را در این نسخه نیز پیدا می‌کنند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به تغییر حالت‌های چهره‌ی شخصیت‌های اصلی مانند کریتوس، آترئوس، فریا، بروک، سیندری، آنگربودا، ثور و ترود اشاره کرد. همچنین امکان حذف کردن شخصیت‌های اصلی و فرعی از دیگر قابلیت‌های فوتو مود خواهد بود.

بازیکنان می‌توانند دوربین را با گزینه‌هایی برای میدان دید، فاصله‌ی کانونی و چرخش کنترل کنند. در همین حال امکان کنترل‌ شاتر با تغییر عمق میدان، فاصله فوکوس و F-Stop وجود دارد. علاوه‌بر این، گزینه‌هایی برای روشنایی و انواع فیلتر در دسترس قرار دارند تا بازیکنان بتوانند میزان نور و شدت تاثیر فیلترها را به دلخواه تنظیم کنند. سانتا مونیکا برای تزئین بیشتر تصاویری که گرفته‌ می‌شوند انواع قاب، حاشیه و برچسب را در اختیار بازیکنان قرار داده است.

سانتا مونیکا برای معرفی بهتر Photo Mode بازی God of War Ragnarok چند تصویر را منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید به تماشای آن‌ها بپردازید.

تغییر چهره کریتوس و آترئوس در حالت عکاسی God of War Ragnarok

بروک در بازی God of War Ragnarok

نظر شما درباره‌ی این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی در میان بگذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده