نویسنده: حسن اکرامی
// چهار شنبه, ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

مبارزه با باس ها در تریلر جدید بازی Lost Soul Aside

استودیو UltiZero در تریلر جدید بازی Lost Soul Aside به نمایش مبارزه با باس‌ها پرداخته است.

همانطور که اخیرا گزارش شده بود، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی قصد دارد به عنوان بخشی از پروژه‌ی China Hero خود، بازی Lost Soul Aside اثر استودیو UltiZero Games را در سال ۲۰۲۴ منتشر کند. این بازی هک اند اسلش اولین بار در سال ۲۰۱۶ معرفی شد و به دلیل سیستم مبارزه‌ی خاص خود توانست مورد توجه مخاطبین قرار گیرد. حال استودیو سازنده تریلر جدیدی از این بازی پخش کرده است که در آن شاهد بخش‌هایی از گیم‌پلی و باس‌فایت‌ها هستیم.

داستان بازی Lost Soul Aside روی شخصیت Kazer متمرکز است که با یک همزیست به نام Arena ادغام می‌شود. این دو باید علاوه بر مقابله با دشمنان زیادی که در مسیر خود دارند، در بسیاری فرصت‌ها برای زنده ماندن با یکدیگر همکاری کنند. دنیای بازی Lost Soul Aside ترکیبی از المان‌های فانتزی و علمی-تخیلی را دارد و بازیکنان می‌توانند برای کشتن دشمنان علاوه بر چند سلاح، از توانایی‌های مختلف نیز استفاده کنند.

قهرمان داستان Long Soul Aside

در حالی که بازی Lost Soul Aside در ابتدا توسعه خود را زیر نظر یانگ بینگ آغاز کرد، در ادامه استودیو UltiZero Games در ژانویه ۲۰۱۷ تأسیس شد و هم‌اکنون بیش از ۴۰ توسعه‌دهنده در آن حضور دارند. با اینکه بازی Lost Soul Aside تاکنون چندین بار تاخیر داشته، اما به گفته‌ی یانگ پروژه به طور پیوسته در حال پیشرفت است: «با پشتیبانی قدرتمند پروژه‌ی China Hero بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت Sony به همراه بودجه‌ی توسعه و فرصت ارائه بازی Lost Soul Aside به مخاطب جهانی، روند توسعه بازی به طور پیوسته در حال پیشرفت است و ما مشتاقانه منتظر ارائه جزئیات بیشتری هستیم».

دانلود ویدیو از آپارات

بازی Lost Soul Aside برای عرضه روی دو کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در حال توسعه است. تیم سازنده در هفته‌های آینده جزئیات بیشتری از آن را منتشر خواهد کرد.

نظر شما درباره‌ی اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم زومجی در میان بگذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده