نویسنده: حسن اکرامی
// دوشنبه, ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

بازی بعدی ندررلم نسخه جدید Mortal Kombat یا Injustice خواهد بود

به‌گفته‌ی اد بون، بازی بعدی استودیو NeatherRealm یا نسخه‌ای جدید از Mortal Kombat یا Injustice خواهد بود.

بیش از سه سال از انتشار آخرین اثر استودیو NetherRealm یعنی بازی Mortal Kombat 11 می‌گذرد و حال طرفداران مشتاق شنیدن اخبار بیشتر در مورد پروژه‌ی بعدی این استودیو بازی‌سازی هستند. باتوجه‌به اینکه ندررلم در چند سال گذشته به‌طور معمول نسخه‌هایی از دو مجموعه مبارزه‌ای Injustice و Mortal Kombat را به‌طور متناوب به بازار عرضه کرده است، طرفداران باید انتظار چه بازی جدیدی را داشته باشند؟

در پاسخ به این سؤال اخیرا اد بون، رئیس استودیو ندررلم در حساب توییتر اعلام کرد برخلاف تصور طرفداران که منتظر ساخت یک بازی مبارزه‌ای Marvel vs DC بودند، بازی بعدی این تیم یکی از دو گزینه‌ی Injustice 3 یا Mortal Kombat 12 خواهد بود. اد بون در پاسخ به سؤال دیگری اعلام کرد شخصیت‌های زیادی که در عصر سه‌بعدی شدن سری Mortal Kombat معرفی شدند، به‌زودی توجه بیشتری را به خود جلب خواهند کرد. باتوجه‌به این پاسخ به نظر می‌رسد Mortal Kombat 12 در حال طی کردن مراحل ساخت خود قرار دارد.

بازی Mortal Kombat 11

گزارش‌های منتشرشده در سال گذشته ادعا می‌کردند بازی Mortal Kombat 12 همان پروژه‌ی بزرگ در حال ساخت استودیو ندررلم است که به بازار عرضه خواهد شد. بااین‌حال باید منتظر ماند و دید بخش بازی شرکت Warner Bros. Discovery چه زمانی تصمیم می‌گیرد جزئیات بیشتری را اعلام کند. به نظر می‌رسد احتمال معرفی این بازی در مراسم The Game Awards آینده وجود دارد.

شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی اخبار بازی را با تیم زومجی و سایر کاربرها در میان بگذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده