نویسنده: محمدحسین خلجی
// چهار شنبه, ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

فروش فیفا ۲۳ بیشتر از بازی FIFA 22 است

شرکت EA در آخرین گزارش فصلی خود خبر از افزایش ۱۰ درصدی فروش FIFA 23 نسبت به نسخه سال قبل داد.

شرکت الکترونیک آرتز قبلا اعلام کرده بود بازی FIFA 23 رکورد بیشترین تعداد بازیکن در این مجموعه در هفته اول عرضه را به نام خود ثبت کرده است. تنها در هفت روز، این بازی توانست بیش از ۱۰.۳ میلیون جذب کند. در مقایسه باید بدانید که فیفا ۲۲ در ده روز اول عرضه به ۹.۱ میلیون بازیکن رسیده بود. حال در جریان تازه‌ترین گزارش فصلی شرکت EA، اطلاعات بیشتری درباره‌ی میزان موفقیت بازی فیفا ۲۳ منتشر شده است.

باتوجه به عملکرد محصول طی چهار هفته اول پس از عرضه، این ناشر اعلام کرد فروش فیفا ۲۳ ده درصد نسبت به فیفا ۲۲ افزایش یافته است. آمار مربوط‌به تعداد بازیکن‌های بخش آلتیمیت تیم هم نسبت به بازه مشابه سال گذشته، جهش ۶ درصدی را نشان می‌دهد. همچنین شرکت الکترونیک آرتز به‌تازگی از آپدیت جام جهانی برای این اثر رونمایی کرده که قرار است روی تمامی پلتفرم‌ها غیر از نینتندو سوییچ در روز چهارشنبه ۱۸ آبان (۹ نوامبر) عرضه شود. چنین آپدیتی برای FIFA Mobile هم یک روز زودتر منتشر خواهد شد.

فیفا ۲۳ آخرین بازی از مجموعه است که با اسم FIFA منتشر می‌شود. چرا که به‌زودی قرارداد بین شرکت EA و فدراسیون بین‌المللی فوتبال منقضی خواهد شد. قرار است نام این بازی به EA Sports FC تغییر پیدا کند. مدتی قبل جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا گفته بود که فیفا در همکاری با یک شرکت دیگر، ویدیوگیم تازه‌ای را برای رقابت با EA Sports FC عرضه خواهد کرد.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده