نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۴

تایید انتشار نسخه پلی استیشن 5 بازی Return to Monkey Island

بازی Return to Monkey Island در همان روز انتشار نسخه‌ی ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس به کنسول پلی استیشن 5 راه خواهد یافت.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که بازی Return to Monkey Island در تاریخ ۸ نوامبر (۱۷ آبان) برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. این بازی اشاره و کلیک ماجراجویی در همین تاریخ در دسترس کاربران ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس نیز قرار می‌گیرد. مشترک‌های گیم پس از همین روز مشخص‌شده به این بازی دسترسی دارند.

بازی Return to Monkey Island اوایل سال جاری عرضه شد و یکی از مجموعه بازی‌های محبوب چند دهه‌ی گذشته را احیا کرد. این بازی مورد تحسین منتقدها قرار گرفت و سریع‌ترین فروش در میان بازی‌های مانکی آیلند را داشت. این بازی ششمین نسخه از سری بازی‌های Monkey Island به‌شمار می‌آید که وقایع آن پس از حوادث بازی Tales of Monkey Island رخ می‌دهند و در اوایل سال جاری به کامپیوتر و نینتندو سوییچ راه یافت.

بازی Return to Monkey Island ماجراهای گای‌براش تریپ‌وود، دزد دریایی توانا را دنبال می‌کند که تصمیم می‌گیرد یک‌بار برای همیشه به کشف راز جزیره‌ی میمون بپردازد. شما می‌توانید با تماشای «ری‌لود دهم: از جزیره میمون ها تا دنیای ربات‌ها در ماشیناریوم» اطلاعات بیشتری از این مجموعه کسب کنید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده