// دوشنبه, ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۱

ساخت بازی Sonic Frontiers به اتمام رسید

با تایید کارگردان بازی Sonic Frontiers درحالی‌که حدود دو هفته تا انتشار این ویدیوگیم فاصله داریم، کار ساخت سونیک فرانتیرز تمام شده است.

نزدیک به دو هفته تا انتشار بازی Sonic Frontiers باقی مانده است و به‌تازگی موریو کیشیموتو، کارگردان این بازی اعلام کرد که کار ساخت آن به اتمام رسید. او در توییتر نوشته است: «ما نتوانستیم تمامی بازخوردهای شما را در بازی اعمال کنیم؛ اما تا قبل از ضرب‌الاجل تعیین‌شده، هرکاری که می‌توانستیم انجام دادیم». درحالی‌که او احساس آرامش دارد، اما در عین حال اندکی ناراحت است. وی در رابطه با تیم سازنده‌ی بازی نوشت: «یکدیگر را به مدت پنج سال می‌شناختیم».

منظور از پنج سال، مدت زمان توسعه‌ی بازی سونیک فرانتیرز شرکت Sega است. درادامه او گفت که «وقت شروع کار بعدی رسیده است». البته هنوز سگا باید پایان روند توسعه یا گلد شدن بازی Sonic Frontiers را به‌صورت رسمی اعلام کند. پس باید همچنان منتظر ماند. طبیعتا انتظار می‌رود پچ روز اول و دیگر آپدیت‌ها برای بهبود عملکرد و رفع باگ‌های بازی برای این اثر جهان-باز عرضه شود.

درباره‌ی DLCها می‌دانیم که قرار است در ۲۴ آبان (۱۵ نوامبر) بسته الحاقی مانستر هانتر برای این بازی عرضه شود. در این DLC یک مینی‌گیم باربیکیو با قابلیت افزایش قدرت سونیک و نیز زره‌های Rathalos و Felyne Rathalos برای Sonic Frontiers منتشر خواهد شد. ممکن است طی ماه‌های پیش رو شاهد معرفی دی‌ال‌سی‌های رایگان بیشتری برای بازی سونیک فرانتیرز باشیم.

بازی Sonic Frontiers در تاریخ ۱۷ آبان (۸ نوامبر) روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، نینتندو سوییچ و پی‌سی عرضه خواهد شد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده