// یکشنبه, ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

عرضه آپدیت جدید بازی Two Point Campus به مناسبت ایام هالووین

از امروز تا هفته بعد، آپدیت جدید بازی Two Point Campus به مناسب جشن هالووین دردسترس قرار گرفته است.

همان‌طور که در این بازه از سال مرسوم است، قرار است آپدیت ترسناک جدیدی برای بازی Two Point Campus عرضه شود. این آپدیت از الان تا اول نوامبر (دهم آبان) روی تمامی پلتفرم‌ها شامل رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد؛ هرچند نسخه سوییچ کمی دیرتر از سایر پلتفرم‌ها این آپدیت را دریافت خواهد کرد.

آپدیت جدید این بازی روی سرویس ایکس باکس گیم پس و پی‌سی گیم پس هم قرار دارد که شامل «محتوای جدید بسیاری است که پس از تمام شدن رویداد هالووین هم به‌طور دائمی باقی خواهند ماند». این محتوا شامل «اشیا، لباس‌های قابل‌تعویض و چالش‌های جدید است که حین فرار از نامیراها (Undead) و تکالیف خود آن‌ها را تکمیل خواهید کرد».

دانلود از آپارات

در ادامه گفته شده است: «اندکی چاشنی کدو به کمپ خود اضافه کنید؛ با استفاده از مجموعه‌ای از اشیا جدید وهم‌انگیز، کمپ خود را به شکلی خوفناک تزئین کنید. رادیوی محلی Two Point Campus هم توسط آهنگ‌های ترسناک جدیدی تصاحب شده است. دوست دارید با شیوه‌ای مدرن جشن بگیرید؟ یکی از لباس‌های جدید دردسترس برای دانش‌آموزان و کارمندان را بپوشید. قبول کنید، دیدن رفتن یک گرگینه، مومیایی یا زامبی به کلاس عجیب‌ترین چیزی نیست که تاکنون در Two Point County دیده‌اید».

قرار است حالت جدید چالش هم عرضه شود که می‌توانید «دوباره مراحل کمپ دلخواه خود را تجربه کنید و آزمایش‌ها و مصائب جدیدی را تجربه کنید». درنهایت می‌توانید با لرد بلاگارد همکاری کنید تا با استفاده از اشراف از کمپ خود دربرابر حملات زامبی‌ها محافظت کنید.


منبع GamesRadar
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده