// شنبه, ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

بازی Disney Illusion Island برای نینتندو سوییچ معرفی شد

در بازی Disney Illusion Island بازیکنان به‌واسطه دونالد داک، میکی و مینی موز و گوفی وارد جزیره‌ای جدید برای ماجراجویی می‌شوند.

شب گذشته شوکیس دیزنی و مارول گیمز در D23 Expo برگزار شد و در جریان آن شاهد معرفی بازی‌های مختلفی بودیم. Disney Illusion Island نام یکی از بازی‌های معرفی‌شده در این شوکیس است که در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ به‌صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

در جریان تریلر پخش‌شده شاهد حضور کاراکترهای دونالد داک، میکی و مینی موز و گوفی هستیم که باید جلوی یک تهدید جدی را بگیرند. ازاین‌رو به Illusion Island می‌روند تا Book of Knowledge را پیدا کنند. از نظر گیم‌پلی، با یک محصول پلتفرمر دوبعدی روبه‌رو هستیم که کاربران می‌توانند آن را به‌صورت کوآپ و تا سقف چهار بازیکن به‌صورت همزمان تجربه کنند.

دراین‌میان اشاره کنم که پازل‌های مختلفی هم درنظر گرفته شده تا بازیکنان در طول مراحل آن‌ها را حل کنند و هر یک از چهار شخصیت بازی، دارای مهارت‌های مخصوص‌به خود هستند. برای مثال، مینی موز قادر به استفاده از قلاب است یا دونالد داک توانایی شنا زیر آب را دارد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشرشده از بازی Disney Illusion Island را در زومجی مشاهده کنید و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده