// دوشنبه, ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

انتشار تریلر جدید بسته الحاقی Plazas & Promenades بازی Cities Skylines

تریلر جدید بسته الحاقی Plazas & Promenades بازی Cities Skylines منتشر شده است که به نمایش ساختمان‌ها و سایر ویژگی‌های آن می‌پردازد.

شرکت Paradox Interactive، ناشر Cities Skylines به همراه استودیو Colossal Order، توسعه‌دهنده‌ی بازی با انتشار ویدیویی جدید از محتویات بسته الحاقی تازه با نام Plazas & Promenades رونمایی کردند.

در این تریلر شاهد تعدادی از پلازاهای مشهور هستیم که می‌توانید آن‌ها را روی بعضی از ساختمان‌های خدماتی در شهر دلخواه خود بنا کنید. این ساختمان‌ها شامل اداره‌ی پلیس، آتش‌نشانی، بیمارستان، انواع مدرسه و ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی می‌شود.

بسته الحاقی Plazas & Promenades در تاریخی نامشخص با قیمت ۱۵ دلار عرضه خواهد شد. تریلر جدید این بسته الحاقی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

دانلود ویدیو از آپارات

از جمله محتویات این بسته الحاقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیاده‌رو: می‌توانید اجازه دهید شهروندان به آزادی در خیابان‌های مناسب پیاده‌روی به عبور و مرور بپردازند. می‌توانید این خیابان‌ها را مانند سایر مسیرها در شهر قرار دهید و مرکز شهری سبز و پاکیزه از خودرو‌ها و آلودگی داشته باشید.

مناطق پیاده‌رو و سه قانون جدید:

  • رانندگی آرام که حداکثر سرعت مجاز را در مناطق پیاده‌رو در تمامی راه‌ها به جز بزرگراه‌ها به ۲۰ مایل در ساعت محدود می‌کند.
  • ممنوعیت استفاده از شکر که امید به زندگی را در شهروندان مناطق پیاده‌رو افزایش، اما شادی آن‌ها را کاهش می‌دهد.
  • موسیقی خیابانی که شادی و آلودگی صوتی را در مناطق پیاده‌روی تجاری افزایش می‌دهد.

تخصصی‌سازی ناحیه‌ای: می‌توان نواحی را به سه شیوه‌ی جدید تخصصی سازی کرد: ادارات، مناطق مسکونی متراکم و مناطق تجاری متراکم. اعمال تخصصی‌سازی در یک ناحیه روی تمامی مناطق آن ناحیه تأثیر می‌گذارد. ساختمان‌ها با تخصصی‌سازی به ظاهری متفاوت در خواهند آمد و شاهد تأثیر این تغییرات در گیم‌پلی خواهیم بود. هر تخصصی‌سازی ۲۴ نوع ساختمان دیواربه‌دیوار جدید مخصوص به خود دارد.

ساختمان‌های خدمات شهری: ساختمان‌های خدماتی مهم هستند، اما حالا می‌توانند شگفت‌انگیز به نظر بیایند. می‌توانید ساختمان‌های خدماتی را با انتخاب سبک بصری مشابه با مناطق پیاده‌رو به یکدیگر متصل کنید تا شادی شهروندان را افزایش دهید.

همچنین بسته الحاقی دیگری به نام Mid-Century Modern که توسط دو تولید کننده‌ی محتوا تولید شده است، هم‌زمان با Plazas & Promenades منتشر می‌شود که می‌توانیم تریلر کوتاهی از آن را مشاهده کنیم:

دانلود ویدیو از آپارات

بازی Cities Skylines هم‌اکنون روی پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد. مشترک‌های پلی استیشن پلاس اکسترا، پلی استیشن پلاس پریمیوم/دیلاکس و گیم پس می‌توانند بدون پرداخت هزینه جداگانه به تجربه‌ی بازی Cities: Skylines بپردازند.


منبع twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده