نویسنده: حسن اکرامی
// شنبه, ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

نمایش مبارزات فضایی در تریلر جدید Homeworld 3

اخیرا استودیو Blackbird تریلر جدیدی از بازی Homeworld 3 را با تمرکز بر نمایش مبارزات فضایی آن پخش کرده است.

امروز در جریان پنل مربوط‌به محصولات شرکت گیرباکس در رویداد PAX West، بخش گیرباکس پابلیشینگ و استودیوی بازی‌سازی Blackbird تریلری از گیم‌پلی بازی فضایی Homeworld 3 را به نمایش گذاشتند. در این تریلر شاهد یکی از مأموریت‌های اصلی بازی هستیم که در جریان آن مبارزات فضایی اکشن و بسیاری از ویژگی‌های جدید گیم‌پلی نشان داده می‌شوند. همچنین در این تریلر می‌توان امکان حرکت مخفیانه با استفاده از پوشش‌های مختلف به مانند بقایایی متروکه از سازه‌های عظیم فضایی را مشاهده کرد.

اولین نسخه از سری Homeworld در سال ۱۹۹۹ توسط استودیوی رلیک اینترتینمنت ساخته شد. بعد از آن بازی Homeworld: Cataclysm در سال ۲۰۰۰ و سپس Homeworld 2 در سال ۲۰۰۳ به بازار عرضه شدند. پس از خرید این مجموعه توسط گیرباکس، نسخه‌ی Homeworld: Deserts of Kharak در سال ۲۰۱۶ منتشر شد که با نسخه‌های قبلی خود تفاوت‌های بسیاری داشت. حال استودیو ‌‌Blackbird در نظر دارد تا با توسعه‌ی Homeworld 3 این سری را به ریشه‌های خود باز گرداند.

دانلود ویدئو از آپارات

بازی Homeworld 3 در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۳ روی پلتفرم پی سی عرضه خواهد شد. بااین‌حال هنوز شرکت گیرباکس که ناشر این بازی محسوب می‌شود، تاریخ انتشار دقیق آن را اعلام نکرده است.

نظر شما درباره‌ی اخبار بازی چیست؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.


منبع Twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده