نویسنده: حسن اکرامی
// شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

نمایش دشمنان بیگانه در تریلر جدید Destroy All Humans! 2: Reprobed

شرکت THQ Nordic تریلری از بازی Destroy All Humans! 2: Reprobed را منتشر کرده است که در آن شاهد رونمایی از دشمنان بیگانه‌ی جدید هستیم.

THQ Nordic در رویداد اخیر خود مجموعه‌ای از اطلاعات و تریلرها را ارائه کرده است؛ از تریلرهایی که تازه بازی‌های جدید را معرفی کردند تا و نمایش‌های بیشتر از آثاری که مدتی از معرفی آن‌ها می‌گذرد. باتوجه‌به اینکه زمان زیادی تا عرضه‌ی بازی Destroy All Humans! 2: Reprobed باقی نمانده است، پخش یک تریلر جدید از آن دور از انتظار نبود.

جدیدترین تریلر این بازی، شخصیت اصلی داستان به اسم کریپتو را نشان می‌دهد که با گونه‌های جدیدی از دشمنان بیگانه به نام Blisk برخورد می‌کند. آن‌ها در حال حمله به زمین هستند، اما کریپتو و امپراتوری Furon هم تمایل زیادی به تصاحب سیاره‌ی زمین دارند. پس کریپتو حضور سایر بیگانگان در قلمرو خود را تحمل نخواهد کرد. در تریلر جدید بازی می‌توانیم ببینیم که چگونه کریپتو می‌تواند با استفاده از تجهیزات متنوع و قدرت سلاح‌های سفینه‌ی خود، با این مهاجمان مقابله کند.

دانلود ویدیو از آپارات

بازی Destroy All Humans! 2: Reprobed قرار است در تاریخ هشت شهریور (۳۰ آگست) امسال روی کامپیوتر و کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه شود.

شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی جدیدترین اخبار بازی را با ما و سایر کاربرها در میان بگذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده