نویسنده: حسن اکرامی
// جمعه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

تاخیر زمان انتشار بازی Metal Slug Tactics تا سال ۲۰۲۳

با اعلام شرکت Dotemu به‌عنوان ناشر Metal Slug Tactics، تاریخ عرضه‌ی این بازی تا سال میلادی بعد تأخیر خورد.

بازی Metal Slug Tactics جدیدترین نسخه‌ی این سری Run and Gun Side-scrolling به شمار می‌آید که هم‌اکنون توسط استودیو Leikir در حال توسعه است. این بازی نقش‌آفرینی و استراتژیک در ابتدا قرار بود در سال جاری میلادی روی پلتفرم پی سی و کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود. حال شرکت Dotemu که به‌عنوان ناشر این بازی و آثار محبوب دیگری به مانند Streets of Rage 4 ،Windjammers 2 و Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge شناخته می‌شود، اعلام کرد زمان عرضه‌ی بازی Metal Slug Tactics تا سال ۲۰۲۳ به تعویق افتاده است.

شرکت Dotemu اخیرا در توییتی نوشت: «مارکو، اری، فیو و تارما در تلاش هستند تا انتشار Metal Slug Tactics را تا حد امکان انفجاری کنند، اما تیم به زمان بیشتری نیاز دارد تا برای نبردهای پیش رو آماده شود. در سال ۲۰۲۳ شما را می‌بینیم». این توییت ناشر می‌تواند برداشت‌های مختلفی داشته باشد؛ از جمله اینکه تیم توسعه به زمان بیشتری برای رفع ایرادهای بازی نیاز دارد یا هنوز مقدار قابل توجهی از فرایند توسعه کامل نشده است.

نقشه‌ی بیابانی بازی Metal Slug Tactics در کنار شخصیت اصلی

Metal Slug Tactics نبردهای نوبتی را با مارکو، اری، فیو و تارما ارائه می‌دهد که به‌عنوان شخصیت‌های قابل بازی در دسترس هستند. مأموریت‌ها به‌صورت رویه‌ای ایجاد می‌شوند و ممکن است شامل بخش‌هایی باشند که بازیکنان را به مبارزاتی در آسمان و در حال پرواز بکشانند تا چالش را به‌طور قابل توجهی افزایش دهند. به مانند نسخه‌های قبلی این سری، در بازی Metal Slug Tactics انواع دشمنان عادی همراه‌با باس‌ها در انتظار رویارویی با بازیکنان هستند.

بازیکنان نیز می‌توانند علاوه‌بر تیرهای معمولی از مکانیسم‌های قدرتمندی به مانند SVX-15D Slugnoid برای قدرت شلیک اضافی، Sync برای حملات همزمان و انواع Super Attack استفاده کنند. منتظر ارائه‌ی جزئیات بیشتر و نمایش گیم‌پلی این بازی در ماه‌های آینده باشید.

شما در پایان می‌توانید نظرات خود درباره‌ی اخبار بازی را با ما در میان بگذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده