نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

بازی Fatal Fury تازه جدید توسط شرکت SNK معرفی شد

شرکت SNK در جریان مسابقات EVO 2022 نسخه‌ی جدیدی از بازی Fatal Fury را پس از حدود ۲۴ سال غیبت معرفی کرد.

شرکت SNK در جریان مسابقات EVO 2022 نسخه‌ی جدیدی از بازی Fatal Fury را تقریبا پس از گذشت ۲۴ سال از انتشار آخرین نسخه‌ی این مجموعه‌ای مبارزه‌ای محبوب معرفی کرد. درحال‌حاضر این پروژه تنها با نام Fatal Fury/Garou تازه شناخته می‌شود و سخنی از تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد آن به میان نیامده است. شرکت اس‌ان‌کی یک تیزر کوتاه برای معرفی نسخه‌ی بعدی فیتال فیوری پخش کرد که در ادامه قابل مشاهده است.

دانلود از آپارات

در پایان تریلر کاراکتر راک هاوارد از مجموعه‌ی Fatal Fury به نمایش در می‌آید که نشان می‌دهد نسخه‌ی تازه دنباله بازی Mark of the Wolves خواهد بود. با اینکه در سال‌های گذشته خبری از مجموعه‌ی فیتال فیوری نبود، اما کاراکترهای آن به‌عنوان شخصیت‌های مهمان در بسیاری از بازی‌های مبارزه‌ای ظاهر شدند. به‌عنوان مثال کاراکتر گیس هاوارد در قالب یک بسته‌ی الحاقی به بازی Tekken 7 شرکت بندای نامکو راه یافت و با استقبال خوبی مواجه شد.

بازی Fatal Fury درحال‌حاضر مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد و هنوز جزئیات زیادی از آن نظیر تاریخ عرضه و پلتفرم‌های مقصد در دست نیست. جالب اینکه اولین‌بار در سال ۲۰۰۵ به این دنباله اشاره شد و توسعه‌دهندگان اعلام کردند که ۷۰ درصد از مراحل تولید آن به اتمام رسیده است. بازی Garou: Mark of the Wolves در سال ۱۹۹۹ برای دستگاه‌های آرکید عرضه شد و سپس به پلتفرم‌های Neo Geo، پلی استیشن 2، Sega Dreamcast، ایکس باکس 360، پلی استیشن 4، پلی استیشن ویتا، کامپیوتر و موبایل راه یافت.


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده