نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

نمایش مبارزات و لوکیشن های بازی Saints Row در تریلرهای تازه

تریلرهای جدیدی از ریبوت بازی Saints Row شرکت Deep Silver و استودیو Volition پخش شده است که بخش‌های مختلف این محصول اکشن-ماجراجویی جهان-باز را نشان می‌دهند.

ریبوت بازی Saints Row فاصله‌ی زیادی تا زمان عرضه ندارد و شرکت Deep Silver و استودیو Volition جزئیات و تریلرهای گیم‌پلی جدیدی از آن را در آستانه‌ی انتشار محصول به اشتراک می‌گذارند. رسانه‌های مختلف نیز انتشار پیش‌نمایش‌ها و بررسی‌های اولیه‌ی خود را آغاز کردند که ویدیوهای جدیدی از گیم‌پلی بازی را در اختیار طرفدارها قرار می‌دهد.

برای مثال رسانه‌ی گیم‌اینفورمر اخیرا یک ویدیوی تازه از بازی Saints Row را بارگذاری کرده است که بیش از ۱۵ دقیقه از گیم‌پلی، مبارزه با وسایل نقلیه، مبارزات عادی و لوکیشن‌های مختلف آن را به نمایش می‌گذارد. افزون‌براین رسانه‌ی IGN نیز ویدیوی جدیدی از این بازی جهان-باز را آپلود کرده است که ۱۵ دقیقه ابتدایی محصول را نشان می‌دهد. شما می‌توانید هر دو ویدیو گیم‌پلی بازی را در ادامه‌ی مطلب مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

دانلود از آپارات

یکی از نمایندگان شرکت دیپ سیلور اخیرا تأیید کرد که این بازی از قابلیت کراس-پلتفرم پشتیبانی نمی‌کند، اما امکان بازی میان-نسلی وجود دارد. بنابراین تجربه کو-آپ میان ایکس باکس وان با ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 4 با پلی استیشن 5 امکان‌پذیر است، اما کاربران کنسول‌های دو شرکت مختلف نمی‌توانند با یکدیگر بازی کنند. بازی Saints Row در تاریخ ۲۳ اوت (۱ شهریور) برای کامپیوتر، گوگل استیدیا، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده