نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

اعلام تاریخ انتشار نسخه PS4 و PS5 بازی Inscryption

شرکت دیوولور دیجیتال تاریخ انتشار بازی ترسناک روگ-لایک دک-بیلدینگ Inscryption را برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 اعلام کرد.

یکی از بهترین آثار سال ۲۰۲۱ به‌زودی به کنسول‌های پلی استیشن راه می‌یابد. بازی ترسناک روگ-لایک دک-بیلدینگ Inscryption اخیرا برای عرضه در ماه اوت روی کنسول‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 معرفی شد. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت Devolver Digital تاریخ دقیق انتشار آن را مشخص کرده است.

دیوالور دیجیتال در مقام ناشر Inscryption با انتشار توئیت جدیدی اعلام کرد که این بازی در تاریخ ۳۰ اوت (۸ شهریور) برای کنسول‌های PS5 و PS4 عرضه خواهد شد. درحال‌حاضر امکان پیش خرید این اثر ترسناک برای بازیکن‌ها فراهم شده است. این اطلاعیه با یک تریلر تازه همراه بود که نگاهی اجمالی به تجربه‌ی عجیب‌وغریب و منحصربه‌فرد بازی دارد. شما می‌توانید در ادامه‌ی مطلب به تماشای این تریلر بنشینید.

دانلود از آپارات

در گذشته تأیید شد که بازی Inscryption از ویژگی‌های مختلف کنترلر دوال‌سنس کنسول پلی استیشن 5 ازجمله نور، بلندگوها و بازخوردهای لمسی دسته پشتیبانی می‌کند. این بازی روگ-لایک که درحال‌حاضر در پلتفرم کامپیوتر قابل تجربه است، از روز عرضه تا ژانویه‌ی ۲۰۲۲ بیش از یک میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت. امیدواریم که این بازی نهایتا راه خود را به کنسول‌های ایکس باکس و نینتندو سوییچ نیز باز کند، اما این مورد فعلا تأیید نشده است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده