نویسنده: حسن اکرامی
// سه شنبه, ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

فروش دو میلیون نسخه‌ای Monster Hunter Rise: Sunbreak در هفته اول عرضه

به‌تازگی شرکت کپکام اعلام کرد فروش بسته الحاقی Sunbreak بازی Monster Hunter Rise در هفته‌ی نخست انتشار از دو میلیون نسخه فراتر رفته است.

شرکت کپکام بسته الحاقی Sunbreak بازی Monster Hunter Rise را در روزهای پایانی ماه ژوئن منتشر کرد. حال به نظر می‌رسد که بازیکنان استقبال خیلی خوبی از این محتوای اضافه داشته‌اند؛ به طوری که میزان فروش آن در هفته‌ی نخست انتشار از دو میلیون نسخه فراتر رفته است. در ادامه کپکام اعلام کرد که بازی Monster Hunter Rise در سراسر جهان بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته است. با فرض دقیق بودن این ارقام می‌توان گفت که تاکنون حدود ۲۰ درصد از خریداران بازی اصلی نسبت به خرید بسته الحاقی Sunbreak آن نیز اقدام کرده‌اند.

در ادامه کپکام اعلام کرد که فروش سری Monster Hunter اکنون به ۸۴ میلیون نسخه رسیده است و بازی Monster Hunter World با اختلاف رکورد پرفروش‌ترین بازی این شرکت در تمام دوران را در اختیار دارد. تا پایان ماه مارس امسال، بازی Monster Hunter World فروش ۲۱ میلیون نسخه‌ای را به ثبت رسانده است. دومین بازی پرفروش در تاریخ کپکام، متعلق به Resident Evil 7 با فروش ۱۰.۸ میلیون نسخه است.

پیش از این شرکت کپکام گفته بود که قصد دارد به استراتژی‌های فروش دیجیتالی بازی‌های خود ادامه دهد و با تبلیغات مداوم، انتشار محتوای الحاقی رایگان و راهکارهای مختلف در زمینه‌ی قیمت‌گذاری، فروش محصولات خود را به حداکثر برساند.

نظر شما درباره‌ی این خبر چیست؟ آن را با زومجی و سایرین در میان بگذارید.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده